Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ochhhh...jak ja lubię tu do Ciebie zaglądać, te wszystkie zdjęcia mogłabym oglądać sto razy na okrągło. Dziś już nie wytrzymałam i ściągnęłam sobie na twardziela zdjęcia Twoich tajemniczo-ogrodowych inspiracji :D Widzę też, że rękodzieło jest Twoją mocną stroną... zresztą to wiadome było już dawno, że masz artystyczną duszę.

Pozdrawiam cieplutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Iwuś :)

Wiesz, kiedyś, daaawno temu, kiedy byłam małą dziewczynką, pani ucząca przedmiotu o nazwie praca-technika stwierdziła, że mam drewniane ręce :lol: Jak okropnie się wedy poczułam.... Do dziś pamiętam to swoje rozżalenie :lol: (teraz się śmieję, ale wtedy do śmiechu mi nie było)

Na szczęście nie zraziłam się do rękodzieła 8)

 

Też myślę o ogrodzie, chciałabym, zeby ta okropna zima już się skończyła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane ręce? No, niezle. Ale mozesz to interpretowac tak, ze masz smykalke do rzeczy naturalnych, ekologicznych, wiejskich, prawda? Bo masz, sama wiesz :lol:

A bez prądu to cienko... oj, cienko, nie wiadomo jak lepiej bez pradu czy bez wody, ojoj, w zimie, wspolczuje.

A u nas sniegu dowalilo jakby malo bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane ręce? No, niezle. Ale mozesz to interpretowac tak, ze masz smykalke do rzeczy naturalnych, ekologicznych, wiejskich, prawda? Bo masz, sama wiesz :lol:

A bez prądu to cienko... oj, cienko, nie wiadomo jak lepiej bez pradu czy bez wody, ojoj, w zimie, wspolczuje.

A u nas sniegu dowalilo jakby malo bylo...

 

 

No rewelacyjna ta twoja interpretacja, nie wpadłam na to! :lol: :lol: :lol:

 

 

Jednak gorzej bez wody, przynajmniej u mnie. Ale jeśli ktoś ma ogrzewanie, które bez prądu nie pojedzie, to też dramat. U sąsiada niby co na węgiel, ale bez elektrycznej pompki na parterze nie działa, no i klops. A już w przypadku elektronicznie sterowanych pieców to zupełna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

jestem pod wrażeniem dziennika, ogrodu i oczywiście domku. Ten mały domek bardzo mi się podoba (oczywiście z racji tego, że sam podobny metraż będę budował).

 

Super, że opisujecie swoją przygodę - dla mnie jest ona prawdziwą inspiracją, pomaga przezwyciężyć chwile zwątpienia, jak również pomaga zwizualizować CEL.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem pod wrażeniem dziennika, ogrodu i oczywiście domku. Ten mały domek bardzo mi się podoba (oczywiście z racji tego, że sam podobny metraż będę budował).

 

Super, że opisujecie swoją przygodę - dla mnie jest ona prawdziwą inspiracją, pomaga przezwyciężyć chwile zwątpienia, jak również pomaga zwizualizować CEL.

 

Pozdrawiam

 

Witam i ja, :) Dziękuję za miłe słowa, idę popatrzeć do Waszego dziennika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

http://lh5.ggpht.com/_ML9XpBKYPzI/R-UMRAN_XTI/AAAAAAAAFjc/BBZi9s6jaVY/mediumjxzpi65547e158de9538401852%5B1%5D.jpg

Wesołych świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, wesołego dyngusa i samych słonecznych dni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych, zdrowych, pełnych radości Świąt Wielkiejnocy :)

Spełnienia wszystkich marzeń, osiągnięcia wszystkich szczytów i ziszczenia wszystkich planów :)

http://republika.pl/blog_ds_1189624/2431110/sz/68l.gif

życzy Neferka z rodziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosenngo nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół życzy Monika z Rodziną :D

http://www.fototube.pl/pix/img7/org/d41d86014f9ef6a3db801a92356d56c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 months później...
Przepiękne domowe wnętrza. Prawdziwy dom a nie apteka. Pomysł na drzwi super. Zanotowałam i dziwię się, że wcześniej na to nie wpadłam. Wglądają super i koszt podoba mi się bardzo. Ja rozpoczynam na wiosnę i zaglądam na forum podpatrzeć. Tutaj podpatrzyłam z wielką przyjemnością . Pozdrawiam, życzę pięlnych chwil w nowym domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
amonite teraz bloga prowadzi.

http://bezpospiechu.blogspot.com

 

Ano, wydało się... ( Kajka, ty potworze! :wink: )

 

Stwierdziłam, że kiedy już się mieszka, to głupio się tak wywnętrzać na forum budowlanym - zwłaszcza, że w temacie budowlano - wykończeniowym to na razie u mnie przerwa. Jeśli więc ktoś ma ochotę do mnie zajrzeć, to zapraszam pod wskazany przez Żelkę adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj amonite

jak się sprawują drzwi z castoramy, czy nie robią się szpary, nie skrzypią? Będę wdzięczna za info, bo wyszły cudne:bye:

 

Witaj:) Na drzwi nie narzekam. Nic się nie podziało, jeden sezon grzewczy mają za sobą, kolejny się zaczął i wszystko jest w porządku. Najbardziej bałam się o te łazienkowe - zaraz obok nich jest piec, więc są narażone na zmiany temperatury i wilgotności, ale poza niewielką szparką, która po seznie grzewczym znikła, nic więcej się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne domowe wnętrza. Prawdziwy dom a nie apteka. Pomysł na drzwi super. Zanotowałam i dziwię się, że wcześniej na to nie wpadłam. Wglądają super i koszt podoba mi się bardzo. Ja rozpoczynam na wiosnę i zaglądam na forum podpatrzeć. Tutaj podpatrzyłam z wielką przyjemnością . Pozdrawiam, życzę pięlnych chwil w nowym domku.

 

Witam i dziękuję za miłe słowa:) Fajnie, że komuś mój dziennik na coś się przydaje! Życzę udanego budowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...