Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomciu, nic się nie dzieje w domku :-?

W styczniu może ruszę z instalacją elektryczną. Mam problem mały z przyłączem wodociągowym - niby mogę wziąć do tego kogokolwiek z uprawnieniami, ale gość będący konserwatorem tej czesci wodociągu uzurpuje sobie prawo do wyłączności w kwestii wykonywania przyłączy :evil: Niedaleko mnie działa inna firma, której właściciel zrobiłby mi to przyłącze za 1000 zł mniej, ale boi się wchodzić tamtemu w paradę :o Paranoja jakaś... nie chce mi się tego ruszać, ale w końcu będę chyba musiała... Coś straciłam zapał ostatnio :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedys cos tu pisalam.., ale teraz napisze...

Pieknie bedzie u Ciebie. Inspiracje ktore wklejasz - wszystkie - bardzo mi sie podobaja. Tylko czekac na to abys urzadzilaswoj domek. :D

Ogrod masz jakz bajki.

Trzymam kciuki abys dopiela swego. :wink: Wszystkiego dobrego. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście nieciekawie z tym przyłączem do wodociągu. Nie lubie takich sytuacji. Co do zapału, nie musisz mnie przekonywać. Mój zapał też gdzieś uleciał ... ale byle do wiosny :wink:

 

Otóż to,

Byle do wiosny! :D

 

Teraz to nawet nie odwiedzam codziennie mojego domku ( jak to było do niedawna 8) ), a mieszkam przecież nieopodal... Cóż - wracam z pracy, to już ciemno jest... Ale miło zobaczyć zarys domu na tle wieczornego nieba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amonite: tyle czasu nie zaglądałam na forum a Ty już dom zbudowałaś. Gratulacje dzielna kobieto. Świetna jest ta piwniczka obok domu, bardzo fajny pomysł. Teraz czekam na wnętrza.

 

Biała, kopę lat! :wink:

Ja też czekam na wnętrza u siebie 8) , a do ciebie zaglądam i podziwiam, choć nie zostawiałam śladu ostatnio :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To roboty już stanęły na zimę? Moi mówią, że w Polsce jeszcze ładna jesień.

 

No nie można narzekać na pogodę, ludzie budują i się cieszą. U mnie sprawy murarsko- tynkarskie na razie przystopowane, na zewnątrz najważniejsze prace są zrobione. W środku nie da się robić, bo najpierw muszą być instalacje, a jakoś nie mogę się za to zabrać. Ale mam nadzieję, że w styczniu coś się ruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...