Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

przylazłem z rewizytą i przeczytałem dziennik od dechy do dechy. Oczywiście ściemniam - przeczytałem go trochę, po łebkach ale na tyle dokładnie, żeby wiedzieć co się wydarzyło podczas okresu budowania. Poza tym zdjęcia były na tyle dokoncentrujące, że nie mogłem się skupić na tekście.

 

Z jaką Ty żelazną konsekwencją dążysz to tego co Ci się wymyśliło u progu budowy to szapo ba. I niech Ci się to kobieto uda wszystko: ten piec niech Ci się uda, i ten klimat rustykalny i te kafle i wszystko... a jak jeszcze wsadzisz to w ten cudowny, dopieszczony ogród i te widoki pól i pagórków, to wyczarujesz Eldorado.

 

Ten entourage jest rewelacyjny. Piękniej tylko na Podlasiu. 8)

 

Pozdrawiam i będę zaglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kuligiem chciałam do Ciebie jechać,

lecz kare konie nie chciały czekać.

Porwały sanie, mkną pod gwiazdami

a ja zostałam sama z życzeniami.

Ale gdy tylko okno otworzysz,

w świeżym płateczku życzenia złożę,

w gwiazdce co spada tutaj z obłoków

będę ci życzyć Szczęśliwego Nowego Roku!!!

 

http://img132.imageshack.us/img132/9843/rakiety2id3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przylazłem z rewizytą i przeczytałem dziennik od dechy do dechy. Oczywiście ściemniam - przeczytałem go trochę, po łebkach ale na tyle dokładnie, żeby wiedzieć co się wydarzyło podczas okresu budowania. Poza tym zdjęcia były na tyle dokoncentrujące, że nie mogłem się skupić na tekście.

 

Z jaką Ty żelazną konsekwencją dążysz to tego co Ci się wymyśliło u progu budowy to szapo ba. I niech Ci się to kobieto uda wszystko: ten piec niech Ci się uda, i ten klimat rustykalny i te kafle i wszystko... a jak jeszcze wsadzisz to w ten cudowny, dopieszczony ogród i te widoki pól i pagórków, to wyczarujesz Eldorado.

 

Ten entourage jest rewelacyjny. Piękniej tylko na Podlasiu. 8)

 

Pozdrawiam i będę zaglądał

 

Witam FILANTROPA FORUM 8)

Ta moja konsekwencja to nie taka znowu żelazna, niestety :roll: I z tych kafli i pieca to raczej nici będą, ale mam nadzieję, że rystykalno - surowy klimat i tak będzie 8)

 

Fajnie, że zajrzałeś do mnie - dzięki i pozdrawiam również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ta baba to raczej szydełkowa jest, nie haftowana :wink:

No, nie powiedzialam, ze jest haftowana, ale, ze taka umiem wychaftowac. :wink:

Mam wzor do haftu krzyzykowego takiej wlasnie baby. :D Jak ktos chce wzor, to chetnie sie podziele. :D

Amonite jak nie bylo tak nie ma. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby moje kochane :wink: haftowane :lol:

Ja ostatnio coś w LO na zpt haftowałam, a raczej usiłowałam, a i tak w końcu moja mama się za to zabrała i doprowadziła do porządku 8) Niby lubię dłubaniny różne, ale wyszywanki jakoś mi nie podchodzą. Dlatego podziwiam tych, co potrafią (Zeljka: buziaczki! :D )

A takie firanki szydełkowe, o jakich pisze Depeesia, to muszę mieć!

 

Monia, ja myślałam, że bzy to ty kupujesz, albo ewentualnie malujesz 8) , ale że i krzyżykujesz? No no... A te obrazy twoje to piękne są... Zdolna bestia z ciebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...