Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

Piękne zakupy, Amonitko :D :D

Kupiłam te same odmiany, z wyjątkiem Czajkowskiego :wink: Moje też mają b.wole przyrosty, ale mam nadzieję, że się poprawią :roll:

 

Kiedy zobaczłam je u Ciebie, zaraz poleciałam do Liroya :wink: Dobrze, że napisałaś o tym w dzienniku. Takim różom nie można się oprzeć - oczywiście dramatyczny był dla mnie przymus ograniczenia się co do ilości w obliczu takiego wyboru 8) Ale zrobiłam sobie prezent na imieniny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękne zakupy, Amonitko :D :D

Kupiłam te same odmiany, z wyjątkiem Czajkowskiego :wink: Moje też mają b.wole przyrosty, ale mam nadzieję, że się poprawią :roll:

 

Kiedy zobaczłam je u Ciebie, zaraz poleciałam do Liroya :wink: Dobrze, że napisałaś o tym w dzienniku. Takim różom nie można się oprzeć - oczywiście dramatyczny był dla mnie przymus ograniczenia się co do ilości w obliczu takiego wyboru 8) Ale zrobiłam sobie prezent na imieniny :wink:

a jak masz na imię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amonite, jesteś!! Hura!!!

Strasznie mi Cię brakowało i tych fotek z Twojego baśniowego ogrodu. I jest tam coś, czego Ci zazdroszczę. Ty masz narcyzy!! Właśnie dzisiaj wspominałam te kwiaty. To takie nierozłączne wspomnienie mojego dzieciństwa i wiosny. Było ich zatrzęsienie przed moim rodzinnym domem. Pamiętam jak mama rozdawała wszystkim w okolicy i nie tylko, cebule tych kwiatów, a ich zamiast ubywać wciąż było pełno. A potem wyszłam za mąż i pewnej wiosny narcyzy zniknęły ... nie wiadomo czy wymarzły czy coś je pożarło? W każdym razie wyginęły.

amonite, róże wybrałaś prześliczne i

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Imienin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amonite, jesteś!! Hura!!!

Strasznie mi Cię brakowało i tych fotek z Twojego baśniowego ogrodu. I jest tam coś, czego Ci zazdroszczę. Ty masz narcyzy!! Właśnie dzisiaj wspominałam te kwiaty. To takie nierozłączne wspomnienie mojego dzieciństwa i wiosny. Było ich zatrzęsienie przed moim rodzinnym domem. Pamiętam jak mama rozdawała wszystkim w okolicy i nie tylko, cebule tych kwiatów, a ich zamiast ubywać wciąż było pełno. A potem wyszłam za mąż i pewnej wiosny narcyzy zniknęły ... nie wiadomo czy wymarzły czy coś je pożarło? W każdym razie wyginęły. ]

 

Witaj Tomciu :)

 

A wiesz, że te narcyzy właśnie uwielbia moja mama - bo też jej się kojarzą z rodzinnym domem i ogródkiem jej mamy, a mojej babci. Ja też mam do nich sentyment.

 

amonite, róże wybrałaś prześliczne i

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Imienin

 

Dziękuję serdecznie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

a jak masz na imię?

 

Obchodzę imieniny 20 kwietnia :wink:

 

imieniny: 20 kwietnia

 

Agnieszka

Amalia

Czasław

Czesław

Florencjusz

Florenty

Jagna

Marcelina

Nawoj

Sulpicjusz

Szymon

Teodor

 

 

wykluczam Teodora, Szymona, Sylpcjusza, Nawoja, Florentego, Florencjusza, Czesława, Czasława ... :roll: Zostaje

Agnieszka

Amalia

Jagna

Marcelina

 

Ale jesteś zagadkowa :roll:

Jedno jest pewne - życzę wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaajlepsiejszego, zdrówka, pomyślności, dalszych wspaniałych pomysłów na dom i ogród (tu troszkę trąci prywatą, bo sama od Ciebie podpatruję :lol: ) oraz spełnienia wszelkich marzeń :wink: :D

http://img91.imageshack.us/img91/6088/meillandacropolis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, weź pierwsze z brzegu i będzie ok :wink:

Piękne dzięki za bukiet, może w końcu kiedyś taki dostanę w realu 8)

tak mi się wydawało, ze moze być pierwsze :wink:

a bukiet ... - kiedyś sama weźmiesz sekator i zetniesz własne do wazonu :D

a co tam z domkiem i ogrodem słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, weź pierwsze z brzegu i będzie ok :wink:

Piękne dzięki za bukiet, może w końcu kiedyś taki dostanę w realu 8)

tak mi się wydawało, ze moze być pierwsze :wink:

a bukiet ... - kiedyś sama weźmiesz sekator i zetniesz własne do wazonu :D

a co tam z domkiem i ogrodem słychać?

 

 

Wiesz, ja mam pewnien problem ze ścinaniem swoich kwiatów :wink: Żal mi ich zrywać 8)

 

A co z domkiem słychać - to nic, poza tym, co napisałam w dzienniku. Zaczęło się tynkowanie, będzie na pewno rozciągnięte w czasie, bo ekipa 1-osobowa... Tynki tradycyjne.

A z ogrodniczych spraw, to na razie czekam, aż dostatecznie urosną mi wysiane w pojemnikach jednoroczne kwiaty - cynie, aksamitki, astry, dziwaczki, ślazówka, ozdobne trawy, tytoń, driakiew i... jakieś tam jeszcze inne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Cichutko siedziałaś, a tam w domku tyle zrobionego. MogłabyS wkleić fotkę ułozonej podłogi z tego gresu drewnopodobnego? Wyobraź sobie, że ja też oglądałam w LM te płyteczki. Chciałam je do przedpokoju. Cena mnie odstraszyła i widzę, że dobrze, bo skoro brzydkie w rzeczywistości ...

Amonite, czy Ty wiesz, że w końcu słupy na ganku pomalowałam na ten nasz heban? To był dobry wybór, bo ładnie wyglądają :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię amonite, Jestem tu po raz pierwszy i jestem po dużym

wrażeniem Twojego dziennika. Może napiszę w skrócie o co mi chodzi. Chciałabym Cię prosić może o jakąś poradę albo o jakieś bliższe informacje. Mam jakieś 160-170 tyś. Z tego muszę kupić działkę która mnie wyniesie jakieś

40-50 tyś. Bardzo chcialabym wybudować malutki domek ale znajomi maja ze mnie niezły ubaw jak im podaje kwotę jaką mam do dyspozycji. Jeśli mogłabyś napisać skąd mialaś projekt swojego domu, jaki jest duży, czym ogrzewany, czy budowałaś go sama czy może z kimś i czy płaciłaś za robociznę..Chciałabym

po prostu wiedzieć nie od laika czy mam szansę za 130 tyś postawić coś małego z jednym lub dwoma pracownikami. Za odp.z góry dziekuję. Czekam i pozdrawiam. Zdesperowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichutko siedziałaś, a tam w domku tyle zrobionego. MogłabyS wkleić fotkę ułozonej podłogi z tego gresu drewnopodobnego? Wyobraź sobie, że ja też oglądałam w LM te płyteczki. Chciałam je do przedpokoju. Cena mnie odstraszyła i widzę, że dobrze, bo skoro brzydkie w rzeczywistości ...

 

Jeszcze nie mogę wkleić fotki, z tego prostego powodu, że jeszcze jej nie ma... Ale dziś układałam sobie na sucho te deseczki i wyglądają fantastycznie, łudząco przypominają drewno (każda ma inne usłojenie) i są w dotyku bardzo fajne. Tamte z LM na wystawie też były fantastyczne, ale po pierwsze, to są w 3 lub 4 rozmiarach i żeby wyszedł taki efekt, jak na ekspozycji, trzeba zamówić kilka rozmiarów - a wiadomo, że zamawia się całe opakowanie. Jeśli idzie to na większą powierzchnię, to ma sens, ale np. ja podłogę w łazience mam wielkosci chustki :wink: Nie wiem poza tym, dlaczego jeszcze tej ekspozycji nie zlikwidują, skoro odradzają klientom kupno ze względu na znacznie gorszą jakość tego gresu, niż pierwotny (przekonałam się naocznie, przyniesiono mi płytkę z tych, których klient nie odebrał - paskudna była! Zupełnie inny kolor i faktura).

 

Amonite, czy Ty wiesz, że w końcu słupy na ganku pomalowałam na ten nasz heban? To był dobry wybór, bo ładnie wyglądają :D

Pozdrawiam

A to się cieszę :D Ja też uważam, że nieźle to wygląda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię amonite, Jestem tu po raz pierwszy i jestem po dużym

wrażeniem Twojego dziennika. Może napiszę w skrócie o co mi chodzi. Chciałabym Cię prosić może o jakąś poradę albo o jakieś bliższe informacje. Mam jakieś 160-170 tyś. Z tego muszę kupić działkę która mnie wyniesie jakieś

40-50 tyś. Bardzo chcialabym wybudować malutki domek ale znajomi maja ze mnie niezły ubaw jak im podaje kwotę jaką mam do dyspozycji. Jeśli mogłabyś napisać skąd mialaś projekt swojego domu, jaki jest duży, czym ogrzewany, czy budowałaś go sama czy może z kimś i czy płaciłaś za robociznę..Chciałabym

po prostu wiedzieć nie od laika czy mam szansę za 130 tyś postawić coś małego z jednym lub dwoma pracownikami. Za odp.z góry dziekuję. Czekam i pozdrawiam. Zdesperowana....

 

Witaj :) Odpowiedź na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, kochana! :wink: :lol:

Miło poczytać, że u Ciebie wciąz sporo się dzieje w domku i że idzie to jakoś tak bezproblemowo. :D

Czy Ty mogłabyś dokładnie napisać jak został zrobiony ten okap?

Wykorzystałaś gotowe zwieńczenie pieca, czy ktoś Ci cos takiego zrobił na zamówienie na podstawie fotografii? :o

Tak sobie myślę teraz o mojej prywatnej kuchni - baaaardzo już domaga się remontu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...