Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No pewnie, że się przyda, zwłaszcza zdjęcie, bo te w katalogu w ogóle nie oddają wyglądu płytki! :o

Dopiero teraz zaczęłam powaznie je brać pod uwagę - po Twoim zdjęciu z widoczną fakturą i powierzchnią. :D

 

Dziękuję bardzo!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wieczor :p

Przeczytalam twoj dziennik od dechy do dechy a rzadko mi sie zdarza. Co tu pisac - po prostu pieknie, gratuluje spelnionych marzen i dobrego gustu, Wszystko w jednym stylu tak jak zalozylas na poczatku. I nie ma tam zadnego wenge, metalu i betonu a jest pieknie. Nie moglam sie napatrzec, ten dom ma dusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tu zdolnych ludziów na tym forum ,że mała głowa.Może i ja się za jakaś twórczość wezmę :lol: Deseczki przecudne !!!

 

 

No właśnie, mnie też wzięło i coś tam zaczęłam dłubać, zobaczymy, czy wyjdzie 8) :D

 

Dzien dobry wieczor

Przeczytalam twoj dziennik od dechy do dechy a rzadko mi sie zdarza. Co tu pisac - po prostu pieknie, gratuluje spelnionych marzen i dobrego gustu, Wszystko w jednym stylu tak jak zalozylas na poczatku. I nie ma tam zadnego wenge, metalu i betonu a jest pieknie. Nie moglam sie napatrzec, ten dom ma dusze

 

 

Amonite, łazienka piękna a kuchnia ma niesamowity klimat Wszystko mi się u Ciebie podoba (często zaglądam). Widać, że wszystko masz przemyślane w najmniejszym szczególe aż miło popatrzeć

 

Bardzo miło jest czytać takie słowa, tym bardziej, że na forum jest tyle pięknych i stylowych wnętrz, przy których moje wydają się bardzo niepozorne. Mam nadzieję,ze za jakiś czas pokażę coś więcej, i że też będzie się podobało - bo mam sporo "hendmejdowych" planów :wink:

 

Gratuluję zamieszkania w pięknym domku!!! Ależ u Ciebie romantycznie i przytulnie! A biało-zielona szachownica baaaaaaaaardzo mi sie podoba!

Niech Ci sie dobrze mieszka Amonite i czekam na kolejne odsłony z "zielonego domku"

 

Dziękuję najuprzejmniej :lol:

Z tą szachownicą to był trochę ryzykowny pomysł, ale jak na razie, jeszcze mi się nie znudziła :wink:

 

Żelka, dzięki za linka - super pomysły, kiedyś chyba byłam na tej stronce, ale mi się zagubiła, teraz przed świętami na pewno się przyda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnątrz ten domek nie wyglada tak obiecująco jak wewnątrz. mam nadzieje, ze cie nie urazilam, bo to komplement, ze wlasciwie kazdu dom, domek mozna tak podrasowac pieknym wtsrojem ze czuje soe czlowiek w nim domowo, przytulnie i tak jak w domu powinien sie czlowiek czuc.

Gratuluje zmyslu dekoratorskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

Wszystkiego, co dobrym się zwie na te święta cudowne, zdrowia, łaski Bożej, szczęścia i tego, abyście zawsze mieli wokół siebie kochającą Rodzinę.

Samych jasnych dni życzy Wasza DPS.

 

http://www.thebscorner.com/archives/Merry%20Christmas.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru

Przyniesie Ci spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

Żyje własnym pięknem,

A Nowy Rok obdaruje Ciebie i całą Waszą rodzinę

Pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.

http://img264.imageshack.us/img264/9022/x32fx3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...