Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiedy siądziesz do stołu w ten najpiękniejszy wieczór roku, w wieczór narodzin Syna Bożego, kolęd, płatków śniegu, ciepła i spokoju,

Pomyśl o człowieku, który jest od Ciebie na odległość myśli,

Odłam dla niego kruszynę opłatka, bo człowiek jest od Ciebie na odległość wyciągniętej ręki (...).

 

By w tę noc nie było samotnych, by krzywe stały się prostymi, by wszyscy byli dobrej woli, a nad światem panował pokój :D

 

http://img692.imageshack.us/img692/2844/choinka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za piękną niespodzianke!!! Pewnie sama robiłaś? Śliczne to, na prawdę. Bardzo, bardzo sie ucieszyłam. To taki miły gest. Dziękuję z całego serca.

Teraz mam część Ciebie w tym Świątecznym klimacie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez śnieżycę, zawieruchę ślę życzenia i otuchę,

by te święta, choć tak zimne,

były ciepłe i rodzinne.

Moc prezentów i miłości,

w Nowym Roku pomyślności.

 

``````````{\

````````{\{*\

````````{*\~\_______

```````{```\`<:<:<:>:>

``````{~`*`\((((((^^^)

`````{`*`~((((((( `?`?

````{`*`~`)))))))). _ ' )

````{*```*`((((((('\ ~

`````{~`*``*)))))`.`\

``````{.*~``*((((`\`\))_.?-.

````````{``~* ))) `\_.-'``

``````````{.__ ((`-*.*

````````````.*```~``*.

``````````.*.``*```~`*.

`````````.*````.````.`*.

````````.*``~`````*````*.

```````.*``````*`````~``*.

`````.*````~``````.`````*.

```.*```*```.``~```*``~ *.

..*``~```````````~`````*.

~~* ~~* ~~* ~~* ~~*.*

 

życzy

TomKa z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amonite przy okazji świąt obejrzalam Twój dziennik, bo go dawno nie ogladalam i po prostu domek jest cudny! Klimacik odpowiedni, murek na tarasie taki o jakim marze od jakiegos czasu, kozucha podobna do tej ktora mamy zamiar kupic, sciana ceglada miodzio i taka duza, u nas tylko komin, ale kozy brak. Kuchnia prawdziwie klimatyczna. Wyobraz sobie ze moj małż wzdycha na ten klimacik, az jestem w szoku, bo sie nie spodziewalam az tak po nim :D W kazdym razie podoba nam sie bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amonite przy okazji świąt obejrzalam Twój dziennik, bo go dawno nie ogladalam i po prostu domek jest cudny! Klimacik odpowiedni, murek na tarasie taki o jakim marze od jakiegos czasu, kozucha podobna do tej ktora mamy zamiar kupic, sciana ceglada miodzio i taka duza, u nas tylko komin, ale kozy brak. Kuchnia prawdziwie klimatyczna. Wyobraz sobie ze moj małż wzdycha na ten klimacik, az jestem w szoku, bo sie nie spodziewalam az tak po nim :D W kazdym razie podoba nam sie bardzo

 

Dzięki serdeczne :D Strasznie miło jest czytać takie słowa. Oczywiscie zaraz rzuciłam się do waszego dziennika, bo też dawno nie byłam i... już wpisałam się w komentarzach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amonite przepiekne ozdoby zrobilas! :D Zdolna z Ciebie babka. :wink: Masz moze jakis link do tego jak robi sie takie rzeczy? :D Moze by tak w przyszlym roku sprobowac? :roll: No bo teraz to raczej jajka musze szykowac. :lol:

 

 

Dzięki, kochana :) Linku nie podam, bo... robiłam to "z głowy" :wink: znaczy się metodą prób i błędów :lol: Oczywiście wzorowałam się na różnych ozdobach znalezionych w necie. Technikę dopracowywałam na bieżąco 8) Podstawa to pistolet z klejem, tekura, gałązki, siano, mech itp.

Też już myślę, co można zrobić na Wielkanoc, bo teraz to tak na wariata i na szybko działałam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...