Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Amonisiu - maój Boże, nawet nie wiem, jak Ci dziękować za prezent, to takie miłe zaskoczenie i taka piękna ta Hiacynta!!!

Jestem zachwycona, Hiacyntowy anioł jest przeuroczy i przesłodki, na pewno będzie na honorowym miejscu strzegła porządku i przyzwoitego zachowania w naszym domu!!! :D

 

DZIĘKUJĘ!!!

 

http://dompodsosnami.files.wordpress.com/2010/12/a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witaj....

Fantastyczny ogród, a dziennik jeszcze lepszy. Dom wykończony dokładnie w tym samym stylu w którym my w przyszłości chcielibyśmy. W dzienniku mnóstwo inspiracji z których pozwolę sobie co nieco skraść. Mam nadzieję że nie będziesz zła?! I na koniec jeszcze pytanie: czy murki ogrodowe i furtka wymurowana jest ze zwykłego piaskowca czy jest to może inny materiał? Bardzo podobają mi się wkomponowane w całość cegły.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witaj....

Fantastyczny ogród, a dziennik jeszcze lepszy. Dom wykończony dokładnie w tym samym stylu w którym my w przyszłości chcielibyśmy. W dzienniku mnóstwo inspiracji z których pozwolę sobie co nieco skraść. Mam nadzieję że nie będziesz zła?! I na koniec jeszcze pytanie: czy murki ogrodowe i furtka wymurowana jest ze zwykłego piaskowca czy jest to może inny materiał? Bardzo podobają mi się wkomponowane w całość cegły.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.:bye:

 

Witam, dziękuję za miłe słowa:) Inspiracje są po to, by z nich korzystać - ja też błądziłam po wielu dziennikach w poszukiwaniu pomysłów;)

Murki wybudowane są z kamienia wapiennego, u nas najłatwiej dostępnego i tańszego od piaskowca.

Pozdrawiam izyczę powodzenia w budowaniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 5 months później...
  • 2 weeks później...

Dziennik czytałem z prawdziwą przyjemnoscią,w końcu udało się natrafic na dziennik osoby która przekłada tresc ponad formę:)

Dziennik gdzie nie ma wyzwisk na ekipy,malkontenctwa,narzekania,snobizmu,napietych terminów itp. jest za to sporo pięknych fotek,styl,niepowtarzalność ,i to wszystko jak to sie mówi ,,po kosztach,, z pomysłem tanio, bo przecież liczy się klimat a nie kasa:)

Piękny dom,piekne wnętrza ze smakiem ,ładne skromne wystroje świadczące o wrażliwosci estetycznej,brak niepotrzbnych przerysowań.

A wiec i u nas w Polsce jest to możliwe. naprawdę jestem pod wrażeniem,szkoda ze tak zadko przychodzi czytać dzienniki z takim stylem budowania,gdzie dom jest dodatkiem do życia a nie celem nadrzędnym.

pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

Edytowane przez Kasia242
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

tyle czekałam na jakiś wpis, cały czas dziennik w ulubionych i co 2-3 dni patrzenia przez taki okres czasu jak wygląda Twój cudowny, ciepły domek...było warto! nie zapomnij o swoich cichych "podglądaczach". masz domek jakich mało, pełen ciepła, zapraszający do odpoczynku, podziwiam, pozdrawiam i czekam na więcej!

 

 

juz nie wspomnę, że tylko dlatego sie tu zalogowałam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Niespotykane miejsce ten Twój domek, wielka rzadkość na tym forum. Za jednym zamachem przeczytałam cały dziennik. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że jeszcze przed budową istnieje piękny ogród :rolleyes: A zdjęcia zieleni i kwiatów i zwierząt wprowadzają odpowiedni klimat :cool: Zgadzam się z wypowiedziami front 247, Szodzików marzenia i anirac. Podziel się czasem co nowego u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję za tyle miłych słów, aż się wzruszyłam. Wiem, że mój domek to maleństwo i skromnie wypada na tle wielu innych pokazywanych i opisywanych na Forum, ale dla mnie jest wystarczający, jest marzeniem, ktore się spełniło. Pozdrawiam serdecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 9 months później...
  • 1 year później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...