Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

piękne!!!z jakiego sa drewna i z czego sa podstopnie?i co to za kolor scina??
skoro się komuś spodobały to trochę wyprostuję: az takie stare nie są, rok mają :lol: :wink:

Drewno to egzotyk, amazaque, podstopnice sa wygipsowane a potem pomalowane farbą strukturalną Fox, drobnoziarnistą ( kolor skała) i wykończone żółtym werniksem, też z Foxa. Ściany są pomalowane Tikkurilą, kolor to jakiś numerek :roll: ale to jest taki beżowy, bardzo blady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

piękne!!!z jakiego sa drewna i z czego sa podstopnie?i co to za kolor scina??
skoro się komuś spodobały to trochę wyprostuję: az takie stare nie są, rok mają :lol: :wink:

Drewno to egzotyk, amazaque, podstopnice sa wygipsowane a potem pomalowane farbą strukturalną Fox, drobnoziarnistą ( kolor skała) i wykończone żółtym werniksem, też z Foxa. Ściany są pomalowane Tikkurilą, kolor to jakiś numerek :roll: ale to jest taki beżowy, bardzo blady

Kaśka maciej, a jak się sprawują te "stare" gipsowane podstopnice? Tez chcę tak zrobić ze swoimi, a wszyscy mnie straszą, ze to nietrwałe i będę żałować...

(w sumie nie wiem, który tekst bardziej lubię, że będę żałować, czy że "będzie pani zadowolona" :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w Castoramie i sprawdziłam ile kosztowały moje stopnice - były po 7 zł/szt. Oprócz tego koloru był jeszcze ciemniejszy brąz, są do tego cokoliki (po tyle samo za sztukę) i płytka podstawowa.

:wink:

 

7zl to nie tak zle, takie o ktorych ja myslalam kosztuja 26zl za sztuke :roll:

 

Wkleiłam je na poprzedniej chyba stronie, możesz się przyjrzeć jak wyglądają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do root'a i agnieszkiS i wszystkich co maja biale/jasne podstopnie:

 

jak to sie sprawdza w uzytkowaniu??? ja na chwile obecna mam kolor "siwy" ale to moze wina ze schody i gora nadal w trakcie robienia i nie uwazania jak sie wchodzi??? bardzo mi sie to polaczenie jasne/ciemne podoba, ale jak tak maja wygladac po kilku miesiacach uzytkowania to sie zaczynam zastanawiac nad zmiana ....

 

pozdrawiam i czekam na Wasze opinie

joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Do root'a i agnieszkiS i wszystkich co maja biale/jasne podstopnie:

 

jak to sie sprawdza w uzytkowaniu??? ja na chwile obecna mam kolor "siwy" ale to moze wina ze schody i gora nadal w trakcie robienia i nie uwazania jak sie wchodzi??? bardzo mi sie to polaczenie jasne/ciemne podoba, ale jak tak maja wygladac po kilku miesiacach uzytkowania to sie zaczynam zastanawiac

 

Dołączam się do pytania - jak się sprawują?

Czym waszym zdaniem najlepiej wykończyć podstopnice (jasne), żeby się nie zajeździć przy utrzymywaniu czystości. Trójka maluchów w domu.... :D Płytki jakoś mi nie pasują, poza tym ta fuga....

Malarz proponuje stiuk :roll: A może lepiej pomalować farbą? Tylko jaką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania - jak się sprawują?

Czym waszym zdaniem najlepiej wykończyć podstopnice (jasne), żeby się nie zajeździć przy utrzymywaniu czystości. Trójka maluchów w domu.... :D Płytki jakoś mi nie pasują, poza tym ta fuga....

Malarz proponuje stiuk :roll: A może lepiej pomalować farbą? Tylko jaką?

 

może blacha kwasowa, jesli szare/stalowe przyjąc za jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...