Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam dobrego stolarza z okolic łodzi. Szukałam schodów w łodzi w różnych punktach ale ceny są powalające. Za ażurowe schody na belce stalowej wołają 24tyś. Ja muszę zmieścić się co najwyżej w 20. Agnes schody http://img683.imageshack.us/img683/9625/jesiontwardzielowy3.jpg są przepiękne i cena za dywanowe do przyjęcia Edytowane przez proximka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zastanawiam się z czego wynika ta różnica w cenie między zwykłymi z wystającym trepem a dywanowymi...w teorii materiału mniej, tylko spasować pewnie trzeba bardzo dokładnie i może tu jest pies pogrzebany :o

w "normalnych" schodach podstopnica ma 2cm, trep "opiera sie na betonie, w dywanowych musi miec 4cm, tyle co trep,wiec musisz miec idealnie wylany beton, idealnie rowny kazdy stopien, ogolnie konstrukcja musi byc baaardzo precyzyjna, w "normalnych" tez, wiem, ale jednak dywanowki sa montowane co do milimetra, nie ma na czym wytracic roznic, podstopnice "wchodzą" w ten rowek pod trepami i jak bedzie chocby minimalny odchył, to po prostu bedzie skrzypiec, pekac i...po ptokach, rozumiesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castanea bardzo ładne schody, też chcemy jesion na stopnice położyć. Jaką farbą malowałaś podstopnice i jak to się sprawdza w praktyce?

Schody pomalowane jakas farba silikonowa. Normalnie sie nie brudza ale my nie chodzimy w butach, ostatnio jak zakladali balustrade to prawie kazdy stopien wypackali ale gabka jana niezbednego w piec minut zalatwila sprawe. Dla mnie ok ale to zalezy chyba od ilosci domownikow i przyzwyczajen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...