Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

grzejnik można zabudować drzewem pod kolor schodów.

 

Miałam robić u nas podobne barierki - ale mam obawy, że mi dzieciak będzie się u góry po nich wspinał i chyba zrobię w pionie normalne drewniane na kwadrat.

 

Chyba robienie misz maszu - na schodach w poziomie u góry w pionie - z metalu to byłaby przesada? co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne schody macie :)

 

A ja mam do Was pytanie. Mieszkamy w naszym domu od dwóch lat a schody wyglądają już tragicznie. Już po kilku miesiącach od zamieszkania zaczęły stopnie się ścierać na krawędziach (najpierw lakier a teraz widzę, że już drzewo) a nawet jeden schodek widzę, że tak jakby pękał.

Wiem, że nie powinnam oczekiwać cudów, bo drzewo jest najtańsze (chyba buk) i dużo schody nie kosztowały, ale nasz znajomy, który nam je zrobił, twierdzi, że nam się one ścierają, bo niby, że nosimy piasek na nie pod podeszwą, że to przez budowę.

Ale ja od początku widziałam, że na poręczy jest tak jakby mocniejszy lakier niż na stopniach.

Czy uważacie, że znajomy ma rację, że on wykonał je dobrze a to my przez brudy je niszczymy? I jeszcze pytanie jak je naprawić, bo z tego co sugerował znajomy, to on nie uzna reklamacji, musimy sami je ratować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego stolarza z okolic łodzi. Szukałam schodów w łodzi w różnych punktach ale ceny są powalające. Za ażurowe schody na belce stalowej wołają 24tyś. Ja muszę zmieścić się co najwyżej w 20. Agnes schody http://img683.imageshack.us/img683/9625/jesiontwardzielowy3.jpg są przepiękne i cena za dywanowe do przyjęcia

 

PIĘKNE SĄ :) choć ja bym dała delikatniejszą balustradę, bo przesłania ich urodę. I... dlaczego schody jaśniutkie, a drzwi czarne? To się kłóci ze sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...