Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venus, są farby, tynki ozdobne (gładkie), które pięknie dają się myć. No i można było chociaż użyć tych samych płytek co na podłodze.

 

kurcze no i się takich użyło:D

 

ponieważ mam mozaikę przemysłową w całym domu to innego drewna na schody nie chciałam a kolory jak to po oleju z czasem się wyrównają...

co do komódki to niestety tam zostanie i jeszcze koło niej stanie błyszczący louis ghost:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne te schody.

 

śliczne a barierka jeszcze śliczniejsza:) pasie musisz wkleić lepsze zdjątka

 

dzięki:) lepsze zdjątka jak wszystko pokończymy

 

a jeszcze napiszę koszt bo kilkanaście osób mnie pytało na priva

15 stopni - materiał ok.800zł, kleje i chemia 500zł, robocizna 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie, też planuję schody z mozaiki przemysłowej, ale myślałam o obłożeniu ich łącznie z podstopnicami - da się tak? I jeszcze pytanko, dlaczego na podłogach olej a na schodach lakier?

 

da się i jest podobno łatwiej;) ma takie forumowa DorciaIQ a lakier hmmmm bo mąż się uparł miał być co prawda matowy a jest średniobłyszczący ......już w to nie wnikałam bo u nas historia schodowa toczyła się rok więc się cieszyłam, ze w końcu są:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo:) Pytałam tylko dlatego, żeby być przygotowaną, że czegoś się nie da, albo, że coś jest lepszym rozwiązaniem, nie dlatego, że coś mi się nie podoba;) Schody i barierka i komódka i ghost też fajnie nie pasują (bo oczywiście nie mają pasować;)) Bardzo ładne wnętrza Ci wyszły:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo:) Pytałam tylko dlatego, żeby być przygotowaną, że czegoś się nie da, albo, że coś jest lepszym rozwiązaniem, nie dlatego, że coś mi się nie podoba;) Schody i barierka i komódka i ghost też fajnie nie pasują (bo oczywiście nie mają pasować;)) Bardzo ładne wnętrza Ci wyszły:)

 

dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny przepraszam ze nie o schodach tylko o sciereczkach ale musze wiedziec dokladnie, o ktorych mowicie Prosze...

czy to chodzi o te ??

http://www.janniezbedny.pl/produkty/sciereczki-z-mikrofibry/sciereczka-do-mycia-okien

to ja też biegnę kupić sobie tą ściereczkę,a tym bardziej że idą święta i okna trzeba myć,a jest ich kilka sztuk tak ponad 20 he he,a schody forumowiczek piękne,bo każde mają swój urok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK i te drugie do luster http://www.janniezbedny.pl/produkty/sciereczki-z-mikrofibry/sciereczka-z-mikrofibry-do-luster

 

Ale chyba zmielili im fakturę, bo moje sa całkiem gładkie i niebieskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do mal ale nie tylko

 

czy takie schody bez tych listew przyściennych są praktyczne? Podoba mi się właśnie takie rozwiązanie i będę na dniach robił schody ale mam wrażenie że przy myciu schodów będą się robić po jakimś czasie paskudne brudne smugi na ścianach...

 

 

U nas schody są od września,na ścianie schodowej lateks,ale jeszcze nawet nie musiałam nic myć,schody przecieram średnio co 2-3 dzień i do tej pory nic się nie pobrudziło,a wcale nie bawię się z myciem,żeby przypadkiem ściany nie pobrudzić. Ja polecam takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczesane w sieci:

 

http://hg.joemonster.org//mg/albums/new/120316/lewitujace_schody.jpg

 

 

Źródełko: http://www.joemonster.org/mg/102906,lastup,Lewitujace_schody

 

jakoś jestem przeciwnikiem schodów pod którymi znajduje się stół, pólka czy kanapa. Kiedyś będąc na wczasach , korzystałam z kącika komputerowego umiejscowionego pod schodami-masakra normalnie. Wszystko co pod butami, znajdowało się na biurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...