Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

moje schody...chwale sie tylko trepami, bo sama je ługowalam, szlifowalam i olejowalam...

kupa czasu zeszla, niestety moi fachofcy-flejtuchy niemilosierne, mamlasy i popyrtańcy (sorry, emocje nigdy nie opadną), spierdzielili mi cała resztę...cóz, cieszymy sie zesmy zdrowi;)

natomiast schody do piwnicy bardzo mnie cieszą...

tym bardziej, ze glazurnicy wykonując je, nie odzywali sie do mnie przez tydzien:rotfl:

tak byli wkurzeni na ukladanie w taki sposob

i co?

oni juz na kolejnej budowie, dawno o mnie zapomnieli, a ja przynajmniej mam to co chcialam,

idealnie tak wyplytkowane jak sobie wymyslilam;):

 

schody na gore:

 

 

SSA47253.jpg

SSA47256.jpg

SSA47254.jpg

schody na dół:

SSA47241.jpg

SSA47242.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leaat, ślicznie wyszły :) I na górę i na dół. A wykonawcom niestety trzeba stać nad głową i patrzeć na ręce. Masz racje, dla nich to jedna z robót, a nam to co zrobią zostaje na długo. Ja też swojemu glazurnikowi, co łazienki robił, trochę marudziłam, mimo ze to znajomy, a na dodatek bardzo dokładnie robi. Ale były momenty, ze chciał "iść na skróty", bo tak mu łatwiej, ale ja się nie litowałam i dążyłam do tego, by zrobił tak, jak ja chciałam. I teraz właściwie technicznie to nie ma się do czego przyczepić. Gdyby mnie nie było przy robocie byłoby kilka zonków na pewno. Nadzór budowlany, choć nieco stresujący, się opłacił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, :) Twoje wizuale :D

 

Malkul_balustradka-visual-04a.jpg Malkul_balustradka-visual-01.jpg Malkul_balustradka-visual-02a.jpg Malkul_balustradka-visual-05a.jpg Malkul_balustradka-visual-03a.jpg

 

Kolejno: 1 - balustrada pełna z dębu jak schody; 2 - metalowa z linkami malowana na biało; 3 - industrialna, może być z drewna lub z metalu malowanego na biało; 4 - tafle szklane w drewnianej oprawie; 5 - stalowa z linkami.

 

Sama nie pokazałaś, to wstawiam z ciekawości co inni powiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, :) Twoje wizuale :D

 

[ATTACH=CONFIG]114891[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]114892[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]114893[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]114894[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]114895[/ATTACH]

 

Kolejno: 1 - balustrada pełna z dębu jak schody; 2 - metalowa z linkami malowana na biało; 3 - industrialna, może być z drewna lub z metalu malowanego na biało; 4 - tafle szklane w drewnianej oprawie; 5 - stalowa z linkami.

 

Sama nie pokazałaś, to wstawiam z ciekawości co inni powiedzą :)

To ja sie wypowiem pierwsza - mimo ze ostatnio podobaja mi sie coraz mniej szklane tafle - moze przez to ze sie juz ich duuzo naogladalam - to w tym przypadku mi sie ta wersja najbardziej podoba. Jest lekka i nowoczesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, :) Twoje wizuale :D

 

[ATTACH=CONFIG]114891[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]114892[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]114893[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]114894[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]114895[/ATTACH]

 

Kolejno: 1 - balustrada pełna z dębu jak schody; 2 - metalowa z linkami malowana na biało; 3 - industrialna, może być z drewna lub z metalu malowanego na biało; 4 - tafle szklane w drewnianej oprawie; 5 - stalowa z linkami.

 

Sama nie pokazałaś, to wstawiam z ciekawości co inni powiedzą :)

 

malkul-chcialam tylko skromie wtracic ,ze ta pierwsza z pelnego debu REWELACJA!!!:jawdrop:Trzecia tez BOSKA:o

Pozdrawiam:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja tu biedna w szpitalu byłam a tu takie cuda :rolleyes: Pesteczko nie wstawiałam , bo nie wiedziałam czy mogę :confused:

No właśnie gumisiowa mnie sie też pełna najnajnaj podoba ale mąż nie przełknie, ale np. ta wersja 3 to się nam obu bardzo spodobała. kombinujemy z czego by to zrobić. bo ja oprócz tych schodów mam jeszcze jakby 8mb dodatkowo bo mam antresolę na górze i chcę te same balustrady tam dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, mam nadzieję, że już się wygrzebałaś z tego, co Cię do szpitala zagnało :D

Taką, jak na tej pięknej focie też chyba zrobiłam. Aj, nieeee... :( nie dokończyłam i skleroza mnie trzepnęła. Doślę Ci – tylko jak wrócę następny raz z ogródka i zamęczona słońcem zasiądę przy kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malkul, ja tu odpukuję do Ciebie i okazuje się, że wyrzuciło mnie z przeglądarki :(

 

No, więc jeszcze raz :D

 

Malkul_balustrada-visual-06.jpg

 

Metalowa balustrada ze stali polerowanej, albo szczotkowanej.

Tafle szklane wstawione w pionowe słupki, które proponowałabym mocować do betonu przed położeniem stopni drewnianych. Wszystko tak, żeby nie było widać mocowań i połączeń. Całość ostatecznie zwiąże ze sobą poręcz.

 

Próbowałam to troszkę narysować. Może pomoże zorientować się o co chodzi

mocowanie-szyby-w-balustradzie.jpg

 

Wracam do malowania dla Julianny :) To dopiero puzzle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...