Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To może ja się pochwalę, może komuś się spodobają.

Schody wykonane z jesionu 4 cm podstopnica i 4 cm trep, barierka 8 x 8cm połączona z prętami ze stali nierdzewnej fi 12 mm

Schody na zdjęciu jeszcze nie dokończone ale nie mogłam się powstrzymać żeby zrobić zdjęcia :)

Serdecznie chciałam polecić Pana Łukasza który wykonał mi te schody w bardzoooooo rozsądnych pieniążkach, chętnie podzielę się namiarami na prv ( działa w woj. mazowieckim).

Jak mi tynkarz obrobi moje krzywe lane schody pokażę efekt końcowy.

Pozdrawiam

 

`

DSC_0120.jpg

DSC_0123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się pochwalę, może komuś się spodobają.

Schody wykonane z jesionu 4 cm podstopnica i 4 cm trep, barierka 8 x 8cm połączona z prętami ze stali nierdzewnej fi 12 mm

Schody na zdjęciu jeszcze nie dokończone ale nie mogłam się powstrzymać żeby zrobić zdjęcia :)

Serdecznie chciałam polecić Pana Łukasza który wykonał mi te schody w bardzoooooo rozsądnych pieniążkach, chętnie podzielę się namiarami na prv ( działa w woj. mazowieckim).

Jak mi tynkarz obrobi moje krzywe lane schody pokażę efekt końcowy.

Pozdrawiam

 

`

 

Jeśli możesz wyślij na priv :yes: info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, masz, ale kacze mają specyficzny kształt stopni i nie da sie po nich chodzić inaczej jak tylko zaczynając z prawej (albo lewej) nogi i idąc trochę jak kaczka. Wszystkie inne schody nawet te o dużym kącie nachylenia można pokonywać prawą lub lewą stroną, a kaczych nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mamy kacze, ale inteligentnie i pomysłowo zrobione

 

163922_10150118809358060_387305313059_7660616_4307313_n.jpg

 

 

I jeszcze schody z belek, niesamowite jak dla mnie.

Szczególnie te pierwsze – surowa belka i kute żelazo oksydowane na czarno. Zobaczcie jak one są zawieszone? Na czym się trzymają:yes:

BOSKIE :wiggle:

Jensen_Architects-scraphouse.jpgschody-041.jpgSchody-042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...