Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tu masz dębowe olejowane bez cokołu z odkrytej strony

Stopień i podstopień gr.4cm

Fotka robiona na nie zagipsowanym policzku więc wygląda tak sobie

[ATTACH=CONFIG]151017[/ATTACH]

Można połączyć na 45* jak koniecznie chcesz ale łączenia i tak widać na stopniach

bo przecież nie są z całej dechy ;)

 

Można wiedzież jaka jest grubość tych stalowych rurek poziomych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eveee, dziękuję. Podstopień i stopień są położone standardowo, a to co widzisz przycięte pod kątem 45st to są listewki doklejone "od czoła" schodów - jeśli tak można powiedzieć. Co do plusów/minusów, nie jestem w stanie doradzić, schody są w trakcie realizacji. Mam nadzieję, że minusów nie uświadczymy... LasekD ma rację - i świetne oko - grubość cokołu 6-7cm.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam, właśnie problem polega na tym, że nigdy nie przewidzisz do końca, na jakie drewno trafisz, czasem ten jesion całkiem jednolity jest, a czasem niczym zebra :)

to kwestia klasy drewna zakupionego - po prostu mówisz stolarzowi jakie chcesz dechy i niech szuka takich. wyselekcjonowany jesion tzw. premium jest ok. 30% drozszy od klasy 1

Jesion to nie doussie - dostaniesz go wszędzie i zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kwestia klasy drewna zakupionego - po prostu mówisz stolarzowi jakie chcesz dechy i niech szuka takich. wyselekcjonowany jesion tzw. premium jest ok. 30% drozszy od klasy 1

Jesion to nie doussie - dostaniesz go wszędzie i zawsze.

 

Dzięki wojgoc, widzisz to bardzo ważne co piszesz, bo nie wiem, czy nie okaże się, że będę sama z mężem kupować to drewno. Jest jeszcze coś, na co powinniśmy zwrócić uwagę, oprócz klasy, o której piszesz? (drewno pewnie kupimy po prostu w dlh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wojgoc, widzisz to bardzo ważne co piszesz, bo nie wiem, czy nie okaże się, że będę sama z mężem kupować to drewno. Jest jeszcze coś, na co powinniśmy zwrócić uwagę, oprócz klasy, o której piszesz? (drewno pewnie kupimy po prostu w dlh)

a czemu sami?:confused: nie macie wykonawcy?

wg mnie stolarz jest w stanie ocenić jakość poszczególnych dech i ile bedzie odpadu z dechy by uzyskać ladny stopień.

Samemu bym sie podjal wybierania dech na placu - pomijam fakt 23%vat-u

 

to może i ja się pochwalę... schody samonośne, dębowe

bardzo ladnie wykonane schody - co to za podloga na antresoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu sami?:confused: nie macie wykonawcy?

wg mnie stolarz jest w stanie ocenić jakość poszczególnych dech i ile bedzie odpadu z dechy by uzyskać ladny stopień.

Samemu bym sie podjal wybierania dech na placu - pomijam fakt 23%vat-u

 

Stanowczo odradzam

Blatów jesionowych chyba nie mają a na surowej tarcicy nic nie zobaczycie

 

No właśnie, dzięki chłopcy. To nie mój pomysł.... czeka mnie poważna rozmowa z moim M :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...