Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pesteczko moze podrzucisz tez namiary na sprawdzone firmy wykonujace schody .... ( chetnie w malopolsce ;)) ..... bo uczciwych , solidnych fachowcow nie ma zbyt wielu .....

 

Ja tu występuję, jako miłośniczka pięknej formy architektonicznej, czyli schodów. Sama jak dotąd wiem o jednym fachowcu na fm, ktory ma dobre opinie, ale na mazowszu i podobno nosa stąd nie chce wytknąć.

Rzuć pytanie na grupie krakowskiej. Tam niektóre dziewczyny mają przepiękne schody. Na pewno podpowiedzą fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proximka, piękne schody. Kot też :yes:

Napisz coś więcej: z jakiego drewna i może kto robił, czy jesteś zadowolona :D

 

 

 

Ja jestem bardzo zadowolona, przy moich bielach i szarościach schody ocieplają całe wnętrze - zresztą u mnie drewna raczej dużo jest i prawie w każdym pomieszczeniu. Schody oczywiście w naturalnym dębie, olejowane. Robił lokalny stolarz z Andrespola. W Łodzi jak szukałam to wyceny powalały a tak udało się zrobić piękne schody może nie za małe pieniądze ale dużo taniej nić w Łodzi. Polecam szukać stolarzy w mniejszych miejscowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskitierę można zrobić zewnętrzną przesuwną

 

http://www.amidex-serwis.pl/foto/77/midi/moskitiera%20przesuwna%200.jpg

 

O ile nie ma rolety.

No i niestety wkopałam się,nie przemyślałam,mam suwanki i rolety i ogromny problem z moskitierą,która jest takim moim małym komfortem,bez którego nie wyobrażam sobie życia :???:

 

ed jeszcze taka plisowana

Edytowane przez marynata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, mam pytanie :)

 

Lepsze stopnie z drewna szczotkowanego czy gładkiego?

 

Planuję schody klejone na beton, z podstopniami z gresu, a stopnicami drewnianymi olejowanymi (drewno jesionowe) i właśnie mam dylemat j.w.

Kolor oleju dosyć (ale nie bardzo) ciemny, coś zbliżonego barwą do orzecha. Ogólnie wystrój domu wspólczesny (nowoczesny, ale bez przesady), kolorystyka nieskomplikowana --> biało-czarno-drewnianie ;)

Może ktoś się podzieli własnymi doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wygląd jak wygląd - suszy się jesion, będzie jesion ;) Chodziło mi głownie o praktyczność i tak, jak piszesz - na szczotkownym widać o wiele mniej zarysowań i śladów niż na gładkim (podjechałam do stolarza i poprosiłam o próbkę takiego i takiego :) ) Szczotkowane trochę inaczej przyjmuje olej, bardziej chłonie, ale to w sumie nie ma większego znaczenia (może tylko tyle, że wygląda bardziej blado). Edytowane przez Kamila_len
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...