Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Autorus ... zmierzyc to dobre okreslenie ..... :D.... ja generalnie nie lubie schodow ( coz dom wybralam z poddaszem uzytkowym wiec tak czy siak musza jakies byc ) .

 

Edyta, skoro nie lubisz, to zrób je takie, żebyś je polubiła. Postaraj się, bo to naprawdę element, który ma duże znaczenie dla wyglądu wnętrz domu. Jak rzeźba postawiona na poczesnym miejscu :yes:

 

Jakieś, jakoś = bylejakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem wiem Pesteczko ... .... nie beda bylejakie bo ja nie uznaje BYLEJAKOSCI :D..... jak juz cos robie to musi byc wykonane bardzo dobrze i z dobrego materialu .... chodzi o to , ze schody samonosne ( ktore najbardziej mi odpowiadaja ) polubilabym , ale na tym etapie budowy raczej sa niewykonalne :(.

Mam pomysl na wykonanie podobnych , ale jak przeslalam wykonawcy pomysl to sie do tej pory nie odezwal ... ( tak tez mam z gosciem od ogrodzenia :cool: ) chyba moje pomysly przerazaja wykonawcow i wola po prostu zrobic cos latwiejszego lub u mniej wymagajacego inwestora .... Forumowy Kaiser wykonywal juz schody do domow z pracowni w ktorej i ja zakupilam swoj projekt , wyslalam do Niego maila z opisem i pytaniami to coz niestety milczy i na telefony tez nie odpowiada :(.... szukam solidnego wykonwcy detalisty , a o takich trudno niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem Pesteczko ... .... nie beda bylejakie bo ja nie uznaje BYLEJAKOSCI :D..... jak juz cos robie to musi byc wykonane bardzo dobrze i z dobrego materialu .... chodzi o to , ze schody samonosne ( ktore najbardziej mi odpowiadaja ) polubilabym , ale na tym etapie budowy raczej sa niewykonalne :(.

Mam pomysl na wykonanie podobnych , ale jak przeslalam wykonawcy pomysl to sie do tej pory nie odezwal ... ( tak tez mam z gosciem od ogrodzenia :cool: ) chyba moje pomysly przerazaja wykonawcow i wola po prostu zrobic cos latwiejszego lub u mniej wymagajacego inwestora .... Forumowy Kaiser wykonywal juz schody do domow z pracowni w ktorej i ja zakupilam swoj projekt , wyslalam do Niego maila z opisem i pytaniami to coz niestety milczy i na telefony tez nie odpowiada :(.... szukam solidnego wykonwcy detalisty , a o takich trudno niestety ...

 

Jeśli jesteś mazowiecka to LasekD ma świetne opinie i jest tańszy od Kaisera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz rozmawialam wstepnie z LasekD , ale niestety troszke za daleko i mysle , ze wspolpraca na odleglosc w tym przypadku nie wypali :(....

 

O ile pamiętam na wątku Sharlotki podawałam ileś linków do firm robiących schody. Poszukaj u niej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie schody kosztują najmniej 2x tyle

W życiu nie uwierzę że ktoś zrobi takie za 17k:eek:

no więc tyle własnie dał moze pomyliłem netto z brutto czyli podał mi netto.

wiem natomiast ze sa to schody o szerokosci tylko 80 cm czyli nie szerokie.

 

moje na szerokosc 110

Opcja #1

Schody Dywanowe dąb szerokość 110cm z wykończeniem górnym 16 500,00 zł

Montaż 2 000,00 zł

Szkło schody + poziom z zamontowaniem 12 800,00 zł

Razem: 31 300,00 zł

Opcja #2

Stopnie na belce policzkowej 12 000,00 zł

Montaż 1 500,00 zł

Razem: 13 500,00 zł

netto

to pierwsza wycena

 

Ps

14 schodów i spocznik 110x110 szerokosc 110.

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytane jak mam naprawic schody bo moj intlgentny fachowiec pomalował je lakierobejca i zwiał. Juz prawie 4 dni schnie i nadal sie klei, czy moge na nie połozyc lakier ( bo chyba lakerobejca ne jest za trwała jak na schody) jesli tak to najpierw je zmatowic czy odrazu kłasc na to lakier?

 

Poszukaj info tutaj http://www.domoplus.pl/d_artykuly_65_renowacja-mebli.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytane jak mam naprawic schody bo moj intlgentny fachowiec pomalował je lakierobejca i zwiał. Juz prawie 4 dni schnie i nadal sie klei, czy moge na nie połozyc lakier ( bo chyba lakerobejca ne jest za trwała jak na schody) jesli tak to najpierw je zmatowic czy odrazu kłasc na to lakier?

 

Skoro to (nie wiem jak to nazwać) nie schnie to znaczy, że coś jest z tym nie tak. Zmatowić się nie da bo się klei, położyć na to lakier to pomyłka. Najlepiej byłoby to usunąć i próbować na nowo bejcować/lakierować zwracając automatycznie uwagę czy nowa warstwa się nie waży. Podejrzewam, że zdjęcie tej warstwy z powodu tego, że się to klei będzie nie lada kłopotem. Ja na płaszczyznach próbowałbym ręcznie-cykliną, a potem papier ścierny. Trudno ocenić sytuację nie widząc jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...