Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

schody ladne, ale bardzo razi mnie jak podłoga jes w innym kolorze niz schody. Przecież schody traktuje się jako częśc podłogi, dlaczego robicie taki kontrast?

 

schody jako część podłogi, pierwsze słyszę albo u mnie totalna wpadka - na dole biały gres, schody czarne a u góry jesion bielony:eek:

 

żona skąd taki pomysł na urządzanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody jako część podłogi, pierwsze słyszę albo u mnie totalna wpadka - na dole biały gres, schody czarne a u góry jesion bielony:eek:

 

żona skąd taki pomysł na urządzanie?

 

Nie martw się, ja też pierwsze słyszę. Ale najwyraźniej my się nie znamy :(

 

wobec tego miłego mieszkania.

 

A dziękuję, nie narzekam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pomysł tylko ogólnie porzyjęte zasady, którymi powinno się kierować urządzając wnętrza. Nie braliście takich RAD POD UWAGĘ PRZY WYKOŃCZENIÓWCE? SCHODY STYKAJĄ SIE Z PODŁOGĄ, CZY TEGO CHCECIE CZY NIE , KTÓRA W JAKIŚ SPOSÓB KORESPONDUJE WIZUALNIE i funkcjonalnie ze schodami, dlatego dobrze jest, gdy te dwa elementy stanowią harmonijną całość. To samo tyczy się stolarki drzwiowej i okiennej.

Wykonując schody jednobiegowe powinno być mniej niz 17 stopni, gdy dwubiegowe więcej niz 17 stopni w przeciwnym razie będą niewygodne.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona ale jeśli coś się ze sobą styka to nie oznacza , że musi być w podobnym odcieniu, wiele zależy od ogólnego widoku, ja mam schody czarne, podłogi białe lub bardzo jasne i świetnie to kontrastuje, twoja zasada ok jeśli nie wiemy jakie chcemy zrobić schody to jest opcja aby kierować się podłogami ale nie dlatego że schody się z nią stykają, jeśli mamy konkretny pomysł to taka zasada nie istnieje, widzisz to jak z drzwiami, skoro się stykają z podłogą to mają być w jej kolorze? bo moim zdaniem kontrast wygląda równie dobrze jak nie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przecież można to pogodzić? Twoim zdaniem schody w kolorze innym niz sąsiadująca z nimi drewniana podłoga to jest pomysł? dla mnie nie.

 

oczywiście że można ale nie musi to być zasada, jeśli podłoga nie pasuje do niczego to lepiej aby była w kolorze np. schodów, ale jeśli pasuje do czego innego to wcale nie musi być taka jak schody, moje czarne schody pasują do czarnych drzwi a białe podłogi do białych mebli i ścian, chodzi mi o to , że schody nie musza być w kolorze podłogi tylko dlatego ze są ich przedłuzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

 

 

[ATTACH=CONFIG]163332[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]163333[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]163334[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]163335[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]163336[/ATTACH]

Witam.

Mogę prosic na maila wiecej zdjec lub zdjecia lepszej jakosci tej realizacji?

podaje maila [email protected]

 

rozumiem ze siedziba firmy Kaiser Schody Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 30

98-100 Łask

to koło Łodzi ????

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mogę prosic na maila wiecej zdjec lub zdjecia lepszej jakosci tej realizacji?

podaje maila [email protected]

 

rozumiem ze siedziba firmy Kaiser Schody Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 30

98-100 Łask

to koło Łodzi ????

 

f.5 nie przeszkadzaj .... KAISER wlasnie wykonuje dla mnie schody :lol2:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...