Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mogę wiedzieć dlaczego :)? Lubię konstruktywne uwagi... jeśli chodzi o to, że szyba powinna być wycięta w zetkę jak schody to już się tłumaczę, że taka była zamontowana, ale klientka zmieniła zdanie i ostatecznie zostało to co na zdjęciach. Więc ja jestem czysty :) ale swoją drogą zetka byłaby lepsza.

tego typu schody to nie moje klimaty - ale schody ładnie wykonane. Natomiast ta szklana ściana jak dla mnie jest przytłaczająca swoją powierzchnią i wygląda bardzo ciężko - szyba wycięta w zetke wg mnie byłaby korzystniejszym rozwiązaniem zarówno pod względem praktycznym jak i wizualnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]191510[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]191512[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]191513[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]191514[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]191515[/ATTACH]

 

Mamy wreszcie ładne zdjęcia z Norwegii :)

 

Autorus - takie dywanówki jak masz w projekcie to tylko na konstrukcji stalowej

 

Hm, projektantki coś wspominały ale puiściłem to mimo uszu. A czy np Wy moglibyście coś takiego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobimy to na konstrukcji to szansa, że nie będziemy musieli podpierać zabiegu na środku jest prawie, że 100%. Prześlij do nas projekt, policzymy i wtedy będę mógł powiedzieć na 100% że się uda.

 

Co do koloru - wersja bielona olejem osmo lub innym byłaby najkorzystniejsza do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LasekD z tego co napisal KAISER to ..... klientka zmienila zdanie .... wiec skoro sie rozmyslila to rozumiem , ze Ona zaplacila za wymiane szyby ..... bo przeciez nie KAISER ...... :p.......

 

Moje pytanie było bardziej ironiczne bo koszt takiego szkła na samym biegu schodów to kilkanaście tysiaków

Niektórzy to mają jednak nie bardzo równo pod sufitem ;)

tym bardziej że jak wszyscy zgodnie stwierdzili zetka prezentowałaby się mniej ociężale

Edytowane przez LasekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie było bardziej ironiczne bo koszt takiego szkła na samym biegu schodów to kilkanaście tysiaków

Niektórzy to mają jednak nie bardzo równo pod sufitem ;)

tym bardziej że jak wszyscy zgodnie stwierdzili zetka prezentowałaby się mniej ociężale

 

LasekD bogaci juz tak maja :p..... stac ich na rozne fanaberie :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LasekD bogaci juz tak maja :p..... stac ich na rozne fanaberie :p.

Z tym się zgadzam i nic do tego nie mam.

Byle by płacili od wzbogacenia podatki a z tym bywa róznie w naszym kraju.

Mowie o tych naprawdę bogatych a nie o tych ktorzy budując dom za milion i myslą ze są najbogatsi w okolicy i wszystko mogą na wsi :)

Policzcie ile byście zapłacili vatu i dochodowego gdybyscie wszystko robili jak trzeba ???

piszę też oczywiscie o sobie bo od pwenego czasu jakos moi wykonawcy nie wspominają o rachunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj skończono u mnie montaż schodów i chciałbym odwiedzić się jak wam się one podobają [ATTACH=CONFIG]195785[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]195786[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]195787[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]195788[/ATTACH]

 

Podobają się i to bardzo.

Możesz podać jakieś szczegóły kto je robił (lub gdzie kupiłaś) i w jakiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...