Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podstopnice są pomalowane na biało i takie zostaną. Czasem przecieram je mokrą ściereczką jak widać zabrudzenia, bo nie jest to rozwiązanie zbyt praktyczne. Jeśli chodzi o zdjęcie schodów z góry to nie posiadam takiego i obecnie nie ma mnie w domu i nie mogę zrobić. Schody są dębowe, pomalowane tylko lakierem pół matowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po kilkuletnim przeglądaniu wątku czas na moje schody ,

 

Styl innym niż nowoczesne:lol2: . Proste, klasyczne, masywne, 100 % drewno.Bez udziwnień, mdf-u, stali nierdzewnej i szkła. Udało się nam dobrać kolor w odcieniu identycznym jak na drzwiach wewnętrznych i meblach kuchennych, co dało bardzo fajny efekt. Solidny montaż - jakość barierki testowałem osobiście podczas malowania ;-)

Wykonawca mała, solidna, rodzinna firma z miejscowości Poroniewicze okolice Bielska Podlaskiego prowadzona nieprzerwanie w tym samym miejscu i w tej samej branży przez trzy pokolenia rodziny Narbuttów - ten aspekt zadecydował o współpracy, której efekt jest na zdięciach.

Edytowane przez Regut1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]194065[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]194066[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]194067[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]194069[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]194070[/ATTACH]

 

 

Wrzucam do obejrzenia

 

super :)

Kaiser ja mam pytanie odnosnie szyby...orientujesz sie jaki jest jej koszt? planuje u siebie zrobic bardzo podobnie....z tym ze porecz w odcieniu moich schodow, jesion, a montaz szyby od polowy zabiegu w gore... :)

 

odp moze byc tez na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :)

Kaiser ja mam pytanie odnosnie szyby...orientujesz sie jaki jest jej koszt? planuje u siebie zrobic bardzo podobnie....z tym ze porecz w odcieniu moich schodow, jesion, a montaz szyby od polowy zabiegu w gore... :)

 

odp moze byc tez na priv :)

 

Mmeliska Kaiser bedzie u mnie w ciagu najblizszych dni montowal szybe ( balustrady ) tylko , ze u mnie bedzie optiwhite ( szyba bez tego zielonkawego nalotu na krawedziach ) http://www.strefaszkla.pl/index.php/featuresinside/o-szkle-opti-white . To szklo jest drozsze od zwyklego , ale mnie przeszkadzal ten nalot zwlaszcza , ze bedzie to sama tafla szkla czyli krawedzie u gory zupelnie odsloniete .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regut schody piękne!!! Piękny kolor. Moje też były robione przez tego samego stolarza :)

 

Witaj,

Dziękuję za miłe słowa,

Pozwoliłem przeczytać sobie Twój dziennik. Domek prezentuje się bardzo ładnie. Podziwiam upór i konsekwencje, tym bardziej że budujecie na odległość, co dla mnie samo w sobie jest już sporym wyzwaniem.

 

Jeżeli chodzi o wykonawcę to współpracę zaczęliśmy od podłóg, a skończyliśmy na schodach. Odległość, dobór koloru i dość nietypowy "archaiczny" (podobno takich się już prawie nie robi ;-)) ) nie stanowiły problemu. Jak czytam i polemizuje na tym forum o jednorazowych, farbowanych i pechowych myszkach, to cieszę się że istnieją jeszcze porządni wykonawcy. Trzeba tylko włożyć odrobinę wysiłku żeby do nich dotrzeć. To są tacy sami ludzie jak inni, z tym że bardzo ciężko pracują na to żeby nie mieć pecha, a prowadzenie firmy traktują jako coś więcej niż szybkie nałapanie jednorazowych zleceń .

Może ktoś na tym forum zrozumie, że wycinając po cichu opinie budujących o nierzetelnych wykonawcach, robi się krzywdę nie tylko następnym budującym, ale również innym wykonawcom, którzy do wykonywania swoje pracy podchodzą rzetelnie? Taki osoby bardzo często przegrywają , bo wkładając w realizacje więcej wysiłku, nie są w stanie konkurować cenowo z reklamującymi się jednorazowymi partaczami.

Ponieważ nie odnajduje się w obecnym klimacie tego forum, nie podoba mi się skryte wycinanie postów niezgodnych z jego „marketingowym obliczem” i banowanie długoletnich, wartościowych użytkowników, postanowiłem stopniowo ograniczać swoją obecność w tym miejscu. Z tego co obserwuje po wpisach i frekwencji, nie jestem w tym osamotniony. Może do kogoś w końcu dotrze, że brak użytkowników i ich rzetelnej wiedzy to również mniejsze wpływy z reklam i cały misterny plan pójdzie w pójdzie w ……………. Z drugiej strony gdy zostaną już same świeże owieczki, zawsze można będzie je łatwiej "namawiać na mercedesy”, wiec może o to tym wszystkim chodzi? Tego nie wiem ?

Tyle przemyśleń jeżeli chodzi o schody ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te ostatnie przypomnę swoje:

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/ed2ee956ca50656c98493236cac338d0,10,19,0.jpg

 

Schody użytkowane już ponad dwa lata bardzo intensywnie. !7- lata i 5 latek. Nie ma najmniejszych zastrzeżeń!!!![/quote

 

Schody piękne ale zdradź mi w jakim kolorze okna i drzwi - orzech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...