Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzustaa to nie jest do końca tak jak myślisz

Znajdę Ci co najmniej dwudziestu producentów np okien,którzy mają w swojej ofercie kolor złoty dąb,

ale zapewniam Cię,że każde z tych dwudziestu okien pomimo że nazywa się złoty dąb,będzie miało zupełnie inny kolor,

dlatego taką decyzję należy podjąć samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzustaa to nie jest do końca tak jak myślisz

Znajdę Ci co najmniej dwudziestu producentów np okien,którzy mają w swojej ofercie kolor złoty dąb

Wiem coś o tym, bo na etapie wyboru okien wycenialiśmy je różnych producentów w 16 punktach ;)

LasekD, czy możesz napisać, czym barwiłeś te schody i z jakiego są drewna, bym miała jakiś punkt odniesienia

PIC02426.JPG

Edytowane przez Dzustaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dokończą na glanc,nie omieszkam zamieścić fotek

[ATTACH=CONFIG]229465[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229466[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229467[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229468[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229469[/ATTACH]

 

LasekD, a pamietasz moze wysokość i szerokość tych stopni? jak duża jest przestrzeń do ściany po prawo?Chcę zrobić u siebie podobne ale mam do ścikany 230cm a schody mają mieć 110cm szerokości i nie wiem czy nie będzie za wąsko w przejściu. Z góry dzięki za odp.

Edytowane przez cergres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokość stopni 17,5cm

Głębokość stopnia 32cm,ale 4cm zachodzą na siebie

Długość 105cm

Odległości do ściany po prawej stronie nie mierzyłem,bo ten wymiar nie był mi potrzebny,

ale więcej niż 230cm chyba nie było

Z tym że naprzeciwko tych schodów jest aneks kuchenny,więc tej ściany jest tylko kawałeczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze przedświąteczna realizacja

Wrzucam bo styl dość niekonwencjonalny:)

[ATTACH=CONFIG]232069[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]232070[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]232071[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]232072[/ATTACH]

 

Lasek, znakomicie dobrana kolorystyka i materiały. Balustrada wyszła pięknie, lekko dzięki tym metalowym prętom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze przedświąteczna realizacja

Wrzucam bo styl dość niekonwencjonalny:)

[ATTACH=CONFIG]232069[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]232070[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]232071[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]232072[/ATTACH]

 

zabieg taki sam jak u mnie :D

 

bardzo wygodnie sie po nim wchodzi i schodzi :)

 

A schody..no coz moge powiedziec... jak zawsze piekne wykonanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polny jesion olejowany Bona Ipact Oil

Kolor w rzeczywistości jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach,sam byłem w szoku:yes:

Rzadko można spotkać taki jesion

Tutaj widać kawałek podłogi jesionowej na piętrze

i jest ona zupełnie inna,a przecież też jesion

SDC10045.JPG

Była to pozostałość jesionu z którego robiłem stół i ławki do swojej altany

Aż teraz żałuję,że pomalowałem je impregnatem a nie olejem

altana.jpgaltanaa.jpg

Edytowane przez LasekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby wykorzystać powierzchnie pod schodami na szafę w białym połysku. Kilka tygodni intensywnego szperania w internecie i wyszukiwania hasła w wielu językach przynosiło efekt w postaci zaledwie jednego zdjęcia - schodów w 1/3 ażurowych. To nam wystarczyło i po lekkich modyfikacjach nasze schody wyglądają tak (szafy jeszcze nie ma ale będzie):

 

2014-01-05+22.32.33.jpg

 

A tak wyglądała nasza inspiracja znaleziona na jakiejś amerykańskiej stronie:

06626077c0587ac9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam już projekt schodów poszukuje wykonawcy. Wygląda to następująco:

 

Schody razem z barierka antresoli. Liczę na to, że jest to do zrobienia oraz zrobienie nie będzie kosztowało kosmicznie.

 

Autorus, więcej danych. Z czego te schody mają być, przede wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam już projekt schodów poszukuje wykonawcy.Schody razem z barierka antresoli. Liczę na to, że jest to do zrobienia oraz zrobienie nie będzie kosztowało kosmicznie.
kosmicznie to nie:no:, ale galaktycznie może tak:yes::D. Niestety przy indywidualnych projektach i rozwiązaniach trudno coś zrobić w rozsądnych pieniądzach:( - jeśli chce się aby to ładnie wyglądało:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...