Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na pierwszym zdjęciu to sprawia wrażenie jakby było zrobione z dwóch gatunków drewna, dwa pierwsze stopnie z dębiny, a następne zabiegowe coś w stylu buczyny. Zarówno dla inwestora jak i wykonawcy lepiej jest to poprawić teraz niż po zrobieniu całej roboty, zwłaszcza, że są zamontowane tylko cztery stopnie. Z tego co widać na pierwszym zdjęciu stopnie są bez podstopnic więc demontaż dwóch pierwszych stopni jest bezproblemowy. Edytowane przez artuditu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki czyli ma wymienić deski :mad:

bo rozumiem że powinny być w takim samym kolorze ? czy ja za dużo wymagam?

jesli to materiał extra gatunek czy tez 1 gat. to powinny być w kolorystyce +/- 5% - a Ty masz wg mnie 1 gat, więc wykonawca zrobił Cie w "jajo":(.

Przed założeniem kolejnych pojedź na warsztat i zobacz jak inne wygladają:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kiepskie te zdjęcia,ale już na pierwszy rzut oka widać,że to jest robione z kiepskiej jakości drewna

Na dodatek nie wiem czy dobrze widzę,na pierwszym stopniu jest sęk?

Druga sprawa-to zależy za jakie pieniądze te schody i jakie poczyniliście ustalenia

bo schody dębowe a dębowe mogą różnie wyglądać,ale i różnie kosztować

Jednak ta różnica w kolorze jest nie do przyjęcia,bo wygląda to jakby dwa pierwsze stopnie były olejowane,a następne dwa lakierowane

Wiadomo że drewno różni się kolorystyką i na tym polega jego urok,ale u Ciebie te stopnie są jakby z innej parafii

Zobacz,17 stopni z litego dębu i porównaj do swoich

P1040186.JPG

 

Zrób porządne fotki,bo te są strasznie zamglone

 

ps.

Jak tak będzie wyglądał stół,to ja dziękuję;)

Edytowane przez LasekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kiepskie te zdjęcia,ale już na pierwszy rzut oka widać,że to jest robione z kiepskiej jakości drewna

Na dodatek nie wiem czy dobrze widzę,na pierwszym stopniu jest sęk?

Druga sprawa-to zależy za jakie pieniądze te schody i jakie poczyniliście ustalenia

bo schody dębowe a dębowe mogą różnie wyglądać,ale i różnie kosztować

Jednak ta różnica w kolorze jest nie do przyjęcia,bo wygląda to jakby dwa pierwsze stopnie były olejowane,a następne dwa lakierowane

Wiadomo że drewno różni się kolorystyką i na tym polega jego urok,ale u Ciebie te stopnie są jakby z innej parafii

Zobacz,17 stopni z litego dębu i porównaj do swoich

[ATTACH=CONFIG]235842[/ATTACH]

 

Zrób porządne fotki,bo te są strasznie zamglone

 

ps.

Jak tak będzie wyglądał stół,to ja dziękuję;)

piękne schody, moim daleko do nich a stół to chyba kupię w ikei i będę miała spokój, ale nie będę miała dębowego stołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc mam stary dom w którym będę zmieniać schody na poddasze i nie wiem jak to zrobić by było dobrze i wygodnie.Schody obecne są strasznie strome i przez nie niemożna się dostać do 1/4 poddasza.

Pomieszczenie ma rozmiary 2,80 x 4,50 i wysokie na 2,80, na ścianie 2,80 są drzwi wejściowe z otworem 1m i 30cm od ściany nośnej, w pomieszczeniu tym mamy zejście do piwnicy i ono tam musi być i dodatkowo musimy umieścić tam małą ubikację. Strop górny jest betonowy z belkami stalowymi 2szt wzdłuż dłuższej siany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...