Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cena ktorą zapodałas jest rewelacyjna nie wiem jak z kolorem bo te ktore pokazałas to egzotyk merbau wiec dlatego sa takie ciemne wpadające w czerwień.

 

Odnośnie koloru to zdaje sobie sprawę ze nie będzie taki, wchodzi w grę bejca, ale akurat w moim przypadku wolałabym bardziej wpadające w brąz, bo na podłogach będzie deska dąb natural. Dopóki stolarz nie zrobi i nie zapłacę nie mogę dać głowy za efekt. Ale schody według mnie są rewelacyjne, chociaż propozycje, które padały na tym forum też niejednokrotnie były rewelacyjne, ale ja jakoś zachorowałam na ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka, a ile masz miejsca na te schody? To co napisałaś nie wystarcza, żeby znaleźć jakieś inspiracje, które da się dopasować do sytuacji u Ciebie. Najlepiej zawsze pokazać plan fragmentu domu gdzie są zaprojektowane schody i podać rozmiar tego miejsca.

 

Dzieki pesteczko za zainteresowanie liczylam na to :)

Ponizej zamieszczam plan domu moze te informacje wystarcza 4176_big.jpg

4177_mini.gif

IMG_20140201_224909.jpg

 

Wklejam rowniez zdjecie zapożyczone na ktorym mozna zobaczyc jak schody sa umieszczone,

04big-1.jpg

07big-2.jpg

Edytowane przez julka2005
zapomnialam o zdjeciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, bawi się Marchewka w takie i to jeszcze jak.

STAIRS_Marchewka_MS79-03.jpg STAIRS_Marchewka_MS79-01.jpg STAIRS_Marchewka_MS79-04.jpg STAIRS_Marchewka_MS79-02.jpg STAIRS_Marchewka_MS79-05.jpg

Radek masz rację :yes: ale te są właśnie marchewkowe. Tyle, że tu dąb naturalny.

 

Bardzo jestem ciekawa tej realizacji schodów u Agi. Mam obawy, gdy ktoś podaje ceny zaniżone o prawie 50%.

Ta listwa przy ścianie może być potwierdzeniem tych obaw niestety. Może coś nie wyszło i trzeba było zamaskować.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta listwa przy ścianie może być potwierdzeniem tych obaw niestety. Może coś nie wyszło i trzeba było zamaskować.

Pewnie takie było życzenie inwestora,stąd ten cokół przy ścianie

Niektórzy go robią,a inni nie

Schody wyglądają ładnie,więc tym bardziej zastanawia mnie ta cena

Może człowiek wchodzi w tego typu schody,więc pierwsze sztuki robi niemalże po kosztach,bo chce sobie wyrobić klientelę na nie:)

Edytowane przez LasekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takie było życzenie inwestora,stąd ten cokół przy ścianie

Niektórzy go robią,a inni nie

Schody wyglądają ładnie,więc tym bardziej zastanawia mnie ta cena

Może człowiek wchodzi w tego typu schody,więc pierwsze sztuki robi niemalże po kosztach,bo chce sobie wyrobić klientelę na nie:)

 

I od wczoraj to ja już zgłupiałam, czy w tej cenie to realne, ale poczekamy zobaczymy.

Ogólnie to raczej ja dzwonie, domagam się zainteresowania moim zlecenie, więc na brak pracy raczej nie narzeka.

Nie chce też udostępniać zdjęć jego realizacji (nie wiem czy prawo tego nie zabrania, zwłaszcza po tym jak zamieściłam zdjęcie schodów jednego z forumowiczów, nie wiedząc o tym oczywiście), ale moim zdaniem koleś ma umiejętności, robi naprawdę fajne schody.

Na pewno poinformuję, czy i jak moja histoia się zakończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...