Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ładnie wyglądają,bo inaczej wyglądają,dzięki temu regałowi w tle

i temu że policzek biały

Na malowanej ścianie,byłyby to przeciętne schody,jakich wiele

Policzek nie jest ani wąski,ani szeroki,ot taki standardowy

Szkło jest wpuszczone na klej,w nafrezowany kanał w tym policzku

 

Wlasnie o to mi cały czas chodzi w kwestii schodów :yes:

 

Nie można myśleć o nich jako o konstrukcji samej w sobie. Drobiazgi, bo kolor policzka to duperel przecież, tworzą wygląd. Ściana nie mniej ważna. Dodajmy jeszcze światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

płytki...

 

Provenza

 

http://emilceramica.s3.amazonaws.com/collections/Zerodesign6.jpg

 

 

 

__________

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=242717&d=1392377968

 

straszne!!!:eek::sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piu, co zrobić ? Moda na Swarovskiego do głów uderza. Jak ze wszystkim - trzeba wiedzieć, gdzie i kiedy :yes::cool: Harmonia od czasów starożytnych Greków to świętość we wszelkim projektowaniu.

 

Sklep Swarovski Ginza (Kryształowy Las) w Tokio zaprojektował japoński dizajner Tokujin Yashioka

 

SwarovskiStoreTokyo5_2.jpg SwarovskiStoreTokyo4_1.jpg SwarovskiStoreTokyo2_2.jpg

 

Tu nie wydają mi się te schody ani nie na miejscu, ani nawet brzydkie. Powiedziałabym postawiono na szok i oryginalność.

 

Sypnęło nimi niestety jak grzybami po deszczu. Nawet na statku są – MSC Splendida

 

MSC_Splendida_Atrium_2.jpg

 

A tu coś Specjalnie dla Wojgoca.

Mam nadzieję, że Twoja Pani nie przepada za błyskotkami i nie karze Ci zastąpić tym cudem żyrandola :D

 

MSC_Yacht_Club_VIP_Concierge_Swarovski_staircase.jpg

 

Tu następny super cruiser z galanterią od Swarovskiego (MSC Fantasia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowy zawrót głowy :)

 

Pije sobie kawę po pierwszym dniu targów budowlanych w łodzi... spotkałem nawet jednego forumowicza:)!

 

Jeśli ktoś będzie w okolicy to mogę poczęstować wejściówkami...

 

Kolega Perfect rzeczywiście nie lubi rutyny.... i całe szczęście, :)!! Tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same konserwy na tym forum ;)

Oj, to ludzie jeszcze się wystawiają na targach i je odwiedzają... ? Myślałem, że poza Budmą to już relikt przeszłości. Ja ostatni raz na targach to byłem może 10 lat temu. I muszę przyznać, że ta cała organizacja i stanie na nich było trochę męczące... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Per*hod, a z czego będziesz te stopnie robił?

Na tych original made by Swarovski są też tafle lustrzane na przednich krawędziach stopni.

 

Wojgoc, mam lampę dla Ciebie. Cena powiedziałabym ze „średniej” półki :rotfl:

Waterfall Swarovski crystal chandelier-Cascade-1.jpgWaterfall Swarovski crystal chandelier-Cascade-2.jpgWaterfall Swarovski crystal chandelier-cascade-3.jpgWaterfall Swarovski crystal chandelier-cascade-4.jpgWaterfall Swarovski crystal chandelier-cascade-5.jpg

I można kupić u Harrodsa w Londynie albo tu http://www.1800lighting.com/Swarovski/Cascade/item.cfm?itemsku=CPCU280

za jedne 182 tys $ i to jeszcze po obniżce o 90 tys :lol2:

 

Jutro usunę, bo nie na temat kompletnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pestka,

córka stwierdziła, ze kupi nam ze swojego kieszonkowego:rotfl::lol2:, w przyszłym tygodniu będzie w Londynie to od razu przywiezie:rolleyes:

 

Ej, nie żartuj :( To ile córka ma tego kieszonkowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...