Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestko masz może wizualizacje z białą konstrukcją schodów? najlepiej stalową ;) w necie są przeważnie drewniane np.

[ATTACH=CONFIG]251035[/ATTACH]

 

Sorry, że dopiero dzisiaj.

Wkleję w następnym poście. Kilka jest typowych na stalowej konstrukcji, ale są też trochę wykraczające poza standardy

 

 

Mały offtop, ale nie do końca. Mianowicie z ciekawości zapytam budujących i planujących budować domy, czy odwiedzacie targi budownictwa ?

Kiedyś odwiedzałam, ale prędko doszłam do wniosku, że te targi nie dostarczją mi odpowiednich informacj. Wystawcy chwaklą się tym co sami uważają za najlepsze w swojej ofercie. Jednak zawsze miałam niedosyt. Tylko mnie to drażniło.

 

 

moze zrobic zrzut ekranu, wkleic w paint i zapisac :D to taka moja pierwsza mysl, bo nie bylam na tym Houzz jeszcze ;)

 

Dobrze Panna prawisz. To jedyny sposób, żeby z Houzz „ukraść” sobie fotkę. Niestety.

Można tam utworzyć coś w rodzaju własnej kolekcji z zapisanymi zdjęciami i w każdej chwili do nich zajrzeć, ale ściągnąć się nie da ;)

 

 

 

Witaj Katu chetnie obejrze Twoja Galerie ,tylko gdie i jak ,nie umie znalesc? Prosze podpowiedz dzieki

 

Post 4541 :) w sygnaturze jest link do galerii foto Katu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaryt, rozumiem, że chcesz porównać jak ma się biała konstrukcja do drewna :)

Na niektórych fotkach trudno określić, czy to biały, jasny szary, czy stal matowa, ale efekt podobny.

Nie wszystkie są policzkowe. Niektóre znacznie ciekawsze

Screen shot 2012-05-02 at 11.32.20 PM.jpg Screen shot 2012-05-02 at 11.33.19 PM.jpg Screen shot 2012-05-02 at 11.31.39 PM.jpg

R2010 - 10. schody dywanowe na konstrukcji z profila stopnie merbau.jpg

Screen shot 2012-05-02 at 11.18.06 PM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Panna prawisz. To jedyny sposób, żeby z Houzz „ukraść” sobie fotkę. Niestety.

Można tam utworzyć coś w rodzaju własnej kolekcji z zapisanymi zdjęciami i w każdej chwili do nich zajrzeć, ale ściągnąć się nie da ;)

 

nie jedyny

narzędzia/informacje o stronie/media, potem szukamy naszego obrazka i zapisz jako:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, Puzzle. Masz rację tyle, że tym sposobem foteczka będzie miała 640 px maximum dłuższy bok, bo takie fotki są zamieszczane na Houzz. Przy 72 dpi, daje mizerną wielkość. Screenshot pozwala uzyskać wielkość równą rozmiarowi ekranu. Znacznie lepiej jest wtedy oglądać szczegóły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do zaakceptowania byłby uskok 5mm jak na zdjęciu _DSC0852.jpg to robi się zwykły nosek z podcięciem na panel, jeżeli panel miałby się licować z ostatnim stopniem schodów bez uskoku to trzeba zebrać beton na tyle aby była możliwość zamontowania stopnia lub noska, który nie powinien być cieńszy niż około 15 mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to moje schody i klatka schodowa. Schody są z lastika. Klatka schodowa ma szerokość 110 cm,wysokość w najwyższym miejscu 5 m, najniższym 2,4m. Schody planujemy obłożyć drewnem, a co mogę zrobić ze ścianami? Nie mam zupełnie pomysłu. Planuję jakiś kinkiet. Co mogę zropbić żeby klatka schodowa nie wydawała się taka wąska i wysoka?

http://dysk.onet.pl/link/UwSt4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...