Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

margaryt i polin-bardzo dziękuję

Pesteczka prawde piszę -wersja naszego szkła to jest stosunkowa wersja budżetowa w porównaniu do pierwszego zamysłu szkła bez pochwytu drewnianego,gdzie cena szklenia powiedzmy"LEKKO" szokowała....

 

margaryt-schody Laska-PIĘKNE ,ale bezapelacyjnie podoba mi się wyważenie formy barierki!!BARDZO ŁADNIE:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może pokażę też trochę bieli ;) Schody forumowego fachowca D.Laska. DSC_0312.JPG

 

zastanawiam się czy nie leci Ci brud na sofę przy schodach azurowych.

To oczywiscie zależy pewnie od czystości ogólnej ale zauważyłem u siebie ze na schodach tracę duzo paprochów ze skarpet które spadają na szfkę która jest pod schodami.

 

Taka luzna ma obserwacja z miesięcznego użytkowania schodów.

 

Policzek biały dla mnie rewelacja.

 

Jesli mozesz zapodaj więcej zdjęc jak schody się opierają na scianie jak Lasek przymocowuje profil do sciany i jak to wykańcza ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozesz zapodaj więcej zdjęc jak schody się opierają na scianie jak Lasek przymocowuje profil do sciany i jak to wykańcza ostatecznie.

 

Mocowania policzków są o ile pamiętam niewidoczne

Zrobione są z blachy stalowej 10mm,nie z profila:no:

Edytowane przez LasekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanss, poczytaj wstecz trochę :) tu cały czas wałkują się takie schody. Znajdziesz opinie użytkowników i tych, którzy schody wykonują.

Jedno jest pewne - jak Cię cena nie odstrasza, to zamawiaj, bo są i piękne i wygodne.

Zajrzyj choćby do Chloe (szkiełko w tropikach. Ma piękne schody.

 

:) Nie leń się i poczytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

Hanss, no, trochę mnie rozśmieszyła sytuacja.

Patrz post bezpośrednio nad Twoim :wiggle: – KAISER właśnie pokazał schody swojej „produkcji”. Poszukaj też Per*hod i Lasek D. Ten ostatni pracuje na Mazowszu, ale może się dogadasz. Do Ciebie nie daleko. I jeszcze Yarkwood. Wszyscy zrobią Ci najlepsze z możliwych schodów. W tym wątku znajdziesz co najmniej po kilka prezentowanych przez nich zdjęć i sporo dobrych rad dotyczących samych schodów, drewna i jego wykończenia.

O ile się nie mylę schody Chloe, to dzieło KAISERA. Lasek jest odpowiedzialny za różne forumowe schody, ale w tej chwili przychodzi mi do głowy tylko Szarlotka. Yarkwood wykonał schody (choć to akurat nie półkowe) forumowej Szocik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób pytalo o ostatnio wstawione zdjęcia i balustradę w formie linki.

 

Wygląda bardzo fajnie, design jest ciekawy, ale funkcję balustrady spełniają symbolicznie. Dziecko bez problemu sie przecisnie, nawet przy zagęszczeniu lin.

 

Wiec ostrożnie :)

 

 

I nie..to nie jest wizualizacja, tylko realizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanss, poczytaj wstecz trochę :) tu cały czas wałkują się takie schody. Znajdziesz opinie użytkowników i tych, którzy schody wykonują.

Jedno jest pewne - jak Cię cena nie odstrasza, to zamawiaj, bo są i piękne i wygodne.

Zajrzyj choćby do Chloe (szkiełko w tropikach. Ma piękne schody.

 

:) Nie leń się i poczytaj :)

 

EdytaM rowniez takowe posiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...