Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lasek, medal bym ci za te schody dała :) Przepięknie zrobione, z gustem. A cokoliki jakby są, lecz ich nie ma :D Super.

Delikatne pręty w balustradzie, pisałeś chyba, że średnica 11 mm :) Wszystko się pięknie skomponowało, także kolory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Lasek, że bez udziału inwestorki nie miał byś możliwości pokazać takich pięknych schodów, ale pamiętam, że Venuska mówiła, że np. grubość prętów w balustradzie to Twoja zasługa. Myślę, że świetnie się oboje dogadalście – Ty pokazałeś możliwości, a ona dobrze wybrała :yes: Tak to powinno działać między inwestorem i wykonawcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f

@artur,podstopnie są z mdf-u

Zdjęcia boku nie mam,bo trzeba to jeszcze zagipsować,

ale wygląda to tak

[ATTACH=CONFIG]304946[/ATTACH]

właśnie chciałem spytac o te boczne krawędzie mdfu i ich obróbkę... u mnie mam wlaśnie stopne dębowe, podstopnice z mdfu zrobiłem i kombinuję jak zabudować to z boku.. z tego co pokazujesz to jest zaszpachlowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przeglądałam mnóstwo inspiracji schodowych w google i zauważyłam, że zdjęcia, prócz unikania fotografowania połączenia stropu i wylewki (żeby podpatrzyć patenty :) ) rzadko pokazują sposób wykończenia ostatniego stopnia, zwłaszcza, jeśli korytarzyk jest z innego materiału niż drewno..

 

Właśnie Elfir trafne spostrzeżenie sama wertuje ostatnio internet w tym kierunku i same piękne inspiracje schodów a połączeń z stropem brak co niekiedy już nie są tak efektowne jak schody :D może ktoś jeszcze pokaże jakieś ciekawe patenty :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dobrze grzebnąć w różnych projektach, żeby znaleźć coś więcej niż foto-standard pokazywania urody schodów.

http://www.homedsgn.com/2014/09/13/285-chaplin-crescent/ Tu jest sporo zdjęć, ale nie wiem, czy to akurat to czego obie szukacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...