Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tym razem dywany wiszące na szkle.

 

[ATTACH=CONFIG]325993[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]325994[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]325995[/ATTACH]

 

Czy urok tych schodów polega na ich prostocie? myślę że niema w nich nic nadzwyczajnego a jednak jest coś co bardzo cieszy oko, Schody bardzo ładne i proste. :jawdrop: szkoda tylko że te szyby są potrzebne :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie próbuj tej sztuki na obecnie wykonywanych balustradach !

Ładne wręcz bardzo ładne schody ale słabizna ... oj tak... to obecnie najczęściej spotykane rozwiązanie .

 

jaka cena takie wykonanie...

 

mnie cały czas dziwią inwestorzy którzy dokonują wycen w kilku firmach i wybierają ofertę o 50% tańszą od pozostałych wykonawców, nie potrafię sam sobie tego wytłumaczyć czym sie kierują i dlaczego nikomu nie zapala sie czerwona lampka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak sie wszyscy chwalą schodami, to też dorzucę moje najmłodsze dziecko...

 

[ATTACH=CONFIG]326219[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326220[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326221[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326222[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]326223[/ATTACH]

 

Czy to pierwszy etap schodów, których wizualizację wklejałeś wcześniej?

 

attachment1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, na wizce już mi się to niestety nie podoba :no: Wygodnie także nie będzie.

 

Jeżeli to ten sam projekt, to obrócone są trochę te schody z wejściem od strony kuchni. Da się na nie wejść bez schylania głowy? Same w sobie są piękne, ale według mnie na tej powierzchni nie ma dla nich miejsca

 

attachment3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przepiękny i piekielnie drogi element wciśnięty w kąt. No ale to wybór inwestora :)

 

Mnie by się podobały tak umiejscowione, aby je można było podziwiać z każdej strony :

 

Isay Weinfeld

 

http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/2/23/942/23942282_isay.JPG

 

 

Alberto Campo Baeza

 

http://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/2/23/943/23943404_RH135525.jpg

 

 

http://archinspire.org/wp-content/uploads/2010/03/dining-living-minimalist-luxury-interior-house-design6.jpg

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa , piu tak to dokładnie pierwszy etap realizacji z tej wizualizacji

 

- schody maja średnicę 200 cm i są bardzo wygodne:

- głębokość stopnia 26 cm, wysokość podniesienia 17,9 cm

 

ponadto schody spiralne zajmują najmniej miejsca na powierzchni ze wszystkich wygodnych konstrukcji, jeżeli coś sie nie mieści to tylko spiralne

 

- wizualizacja to pomysł projektanta, ja podchodzę do tego technicznie i stawiam na pierwszy plan realia i funkcjonalność, a więc wykonałem optymalny projekt techniczny i obróciłem bieg schodów w stronę kuchni właśnie po to aby zbliżając sie do schodów nikt sie o nie nie uderzył głową, projektantka zaakceptowała to ( w 99% realizacji zawsze mama zielone światło i wolną rękę do zmian technicznych na lepsze )

 

 

perspektywa może myli ale to zdjęcie pokazuje stan faktyczny...

 

IMG_7408.jpg

 

 

piu niestety ale nie każdy ma 2 mln złotych aby budować dom ze schodami na środku salonu :p

 

maja2222 same schody to koszt 35-40 tyś

Edytowane przez Yarkwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...