Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!Oto moje schody -dębowe,jeszcze bez szkła niestety

]

 

niulka - CUUUUUUUDNE schody!

 

niesamowite !!!

Niulka

no tak, tego sie mogłam spodziewać, dopiero teraz pokojarzyłam łazienkę z kuchnią i schodami. Bomba. No i powtórze się do znudzenia-załóż galerie

 

No właśnie ja też teraz dopiero skojarzyłam. Ten dom nadaje się do gazet. Musi być ekstra. Czekam na całą galerię w jednym wątku :)

 

i ja się dołączam do zachwyconych Twoimi schodami :)

PIĘKNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aneta-we monikaa13 78mysz vilemo an100 monah xanka magnolia0joaska monikaa13 listek asizo aha26 wszystkim baaardzo baaardzo dziękować :oops: baaardzo miłoo się czyta Wasze komentarze :D

 

Niulka, masz tak ZARĄBISTE te schody, że jak je zobaczyłam, to mowę w palcach mi odjęło!!! :o 8) 8) 8)

Jaka będzie barierka? Czy w ogóle będzie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne schody.Czy dąb został połączony ze stalą nierdzewną? I czy stal idzie przez całą długość, tzn. przez drewno też?

Nie -stal to tylko "nakładki" na tralki dębowe :)

http://images6.fotosik.pl/514/644b4e360fffc241med.jpg

Fajen schodki. Mam dylemat czy schody robić merbau czy orzech. Na podłodze w salonie będzie merbau. W hallu gdzie będa schody będzie gres (jakiż beż). Na poddaszu podłoga dębowa. W salonie okna i bęble coś ala orzech. I tak nie wiem do końca czy schody raczej robić w orzechu czy w marbau. Te na fotce podobają mi się

 

 

Piękne te schody :o .Właśnie takie chcę :roll: .Mam pytanie-jaki jest wymiar otworu?U mnie jest 2x2,25 i zastanawiam czy zmieszczą się takie schody i czy będą wygodne?

Lady in red -przepraszam, że odpisuję dopiero teraz ale nie było mnie kilka dni na FM :oops: U nas szerokość obu biegów razem to 186cm a "głębokość" (od ostatniego stopnia na górze do sciany przxy zabiegu) to 240cm. Schody są bardzo wygodne -chociaż sama miałam pewne obawy bo wczesniej nigdy nie korzystałam z zabiegowych -ale jest lux :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia

PostWysłany: Pią, 5 Marzec 2010 22:28 Temat postu:

niulka39 napisał:

aneta-we monikaa13 78mysz vilemo an100 monah xanka magnolia0joaska monikaa13 listek asizo aha26 wszystkim baaardzo baaardzo dziękować baaardzo miłoo się czyta Wasze komentarze

 

 

Niulka, masz tak ZARĄBISTE te schody, że jak je zobaczyłam, to mowę w palcach mi odjęło!!!

Jaka będzie barierka? Czy w ogóle będzie?

 

Rasiu kochana jak ja zobaczyłam Twoje to prawie z krzesła spadłam,zresztą cały domek masz cudny i baaardzo w moim typie że tak powiem.A barierka no cóż na razie nie ma,szyba stała 4miesiące u sąsiada i w końcu się zbiła także chyba nie będzie tylko na górę muszę coś wymyślić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia

PostWysłany: Pią, 5 Marzec 2010 22:28 Temat postu:

niulka39 napisał:

aneta-we monikaa13 78mysz vilemo an100 monah xanka magnolia0joaska monikaa13 listek asizo aha26 wszystkim baaardzo baaardzo dziękować baaardzo miłoo się czyta Wasze komentarze

 

 

Niulka, masz tak ZARĄBISTE te schody, że jak je zobaczyłam, to mowę w palcach mi odjęło!!!

Jaka będzie barierka? Czy w ogóle będzie?

 

Rasiu kochana jak ja zobaczyłam Twoje to prawie z krzesła spadłam,zresztą cały domek masz cudny i baaardzo w moim typie że tak powiem.A barierka no cóż na razie nie ma,szyba stała 4miesiące u sąsiada i w końcu się zbiła także chyba nie będzie tylko na górę muszę coś wymyślić...

 

Noooo... szyba by była miodzio... 8) najlepiej bez widocznego mocowania... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

czy możecie polecić stolarza od schodów solidnego i przystępnego cenowo? :wink:

Chodzi o same trepy i podstopnice, bo barierka i poręcz będzie kuta.

Miejsce Warszawa-Wawer.

 

Dzięki

 

Podnoszę swój wątek. Czy nie ma nikogo z okolic Warszawy? Balustrady już mam :D, ale nadal poszukuję stolarza...

 

http://img718.imageshack.us/img718/2673/04032010002h.jpghttp://img138.imageshack.us/img138/9127/04032010003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolinka i raisa- dziękuję za uznanie :oops: i namiar :D

Swoją drogą jak ktoś będzie szukał solidnego wykonawcy barierek i balustrad, schodów, balkonów, bram i furtek kutych to chętnie polecę swojego kowala, bo facet jest nieziemsko przyzwoity, dokladny, terminowy i co ważne atrakcyjny cenowo. Sama mam go też z polecenia z forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob ktrore posiadaja tego typu schody :

 

http://img411.imageshack.us/img411/5844/20100225schody2.th.jpg

 

http://img411.imageshack.us/img411/3351/schody6.th.jpg

 

Jakiej srednicy i typ rurki zastosowaliscie i jaka macie rozpietosc miedzy przeslami

 

Ja planuje zrobic tak

Wysokosc balustrady 100cm

Dlugosc miedzy przeslami 170 cm

Pochwyt 7x6cm

"nogi" 7x7cm

Rurki 3 lub 4 rownolegle do biegu schodow srednicy fi 20 scianka 3 mm

Co o tym sadzicie ?? Nie beda sie zbytnio giac ? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...