Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich zaglądających,

 

chciałam zrewanżować się za wszystkie inspiracje i porady które przeczytałam w tym wątku, pokazując nasze skończone juz schody.

Made by LasekD :)

 

[ATTACH=CONFIG]348762[/ATTACH]

 

A tu po zrobieniu zaprawek na ścianie, pomalowaniu ścian oraz przyklejeniu tapety na ścianie na zabiegu.

pozdrawiam

yenulka widzę że podłoga w hexagonach. Czy możesz wrzucić jakieś zdjęcia tej podłogi? Może być na priv. Albo może gdzieś wrzuciłaś już.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z jakiego drzewa schody są wykonane?

 

Piękne :)

 

Dziękuję, ja je uwielbiam:)

 

Drewno to naturalny jesion - prosiliśmy o wybieranie trepów nie najbardziej usłojonych, ale też chcieliśmy żeby zachowany został naturalny urok drewna. Myślę że udało nam się osiągnąć cel:) Parkiet mamy z jesiony selekcjonowanego, więc schody nadają charakteru całości i ocieplają dom.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yenulka widzę że podłoga w hexagonach. Czy możesz wrzucić jakieś zdjęcia tej podłogi? Może być na priv. Albo może gdzieś wrzuciłaś już.

Dzięki.

 

Nie, nie wrzucałam. W telefonie mam tylko zdjęcia robocze z układania - jeśli poczekasz do weekendu to zrobię zdjęcie i Ci wyślę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się was poradzić jakie schody wykonać u siebie w domu. Zastanawiam się nam schodami zwyczajnymi, ale biorę pod uwagę również te mega designerskie. Znalazłem wiele inspiracji i sam nie wiem, na które się zdecydować [moderowano] Jakie modele schodów uważacie za zarówno użyteczne, jak i estetyczne? Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienkie pręty świetnie się prezentują w balustradzie :)

 

I tutaj duże ukłony z mojej strony dla Venus,bo to ona tą balustradę wymyśliła,

z moją lekką pomocą

i jak się okazało jest na nią duże "zapotrzebowanie" ;)

Jest genialna w swojej prostocie :)

Paniu Aniu,miło mi że się schody podobają

SDC14255.jpgSDC14267.jpgSDC14292.jpgSDC14295.jpgSDC14297.jpg

Edytowane przez LasekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić barierki zabezpieczające przed dla dzieci montowane do szklanej balustrady ?

 

typowa bramka rozporowa, wpisz na allegro w wyszukiwarce "bramka do schodów" i wyskoczy kilkadziesiąt ofert...

 

można też na zamówienie dopasowaną do stylistyki schodów, ale to już od 400 zł za sztukę się ceny zaczną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...