Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wreszcie znalazłem troszkę czasu by wkleić swoje zdjęcia. Budowałem w dość ekspresowym tempie, bo pierwsze wykopy zacząłem 15.04.2009r., a wprowadziłem się z końcem lutego 2010r. Wymagało to poświęcenia ogromnej ilości czasu oraz pracy, ale było warto. Oto moje schody:

 

http://magart.strefa.pl/Dom/09.JPG

http://magart.strefa.pl/Dom/20.JPG

 

Jak zobaczyliśmy je na stronach firmy Pana Włodarczyka, postanowiliśmy z żoną że musimy je mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Włodarczyk więcej finezji schody nie najgorsze ale reklama prymitywna

 

Nie wiem jak i kto się tu reklamuje, ale niestety (a może stety) Pani się myli. Proszę sprawdzić do jakiej strony jest link tego zdjęcia i sama się Pani przekona, że jest to osoba prywatna (czyli ja). Jest tam więcej zdjęć mojego domku (wystarczy zmienić numer zdjęcia) więc mało prawdopodobne by producent schodów robił takie rzeczy. Informację o Panu Włodarczyku (a w zasadzie o braciach Włodarczykach) umieściłem z czystej wdzięczności za wykonanie mi ślicznych schodów (zresztą drzwi również). Wielu znajomych, którzy mnie odwiedzają chwalą te schody nie tylko za wygląd ale również (a w zasadzie przede wszystkim) za jakoś wykonania. Przed ich wykonaniem nie wierzyłem, że można wykonać i zamontować schody tak perfekcyjnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jeśli ktoś dalej uważa, że to zdjęcia wstawione przez Pana Włodarczyka, to zapraszam na priv. Wydaje mi się jednak, że tego typu podejrzenia są pisane przez zazdrosne konkurencyjne firmy ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli przestaję rozumieć sens tego tematu :/ Zgodnie z jego tytułem umieściłem tu zdjęcia swoich schodów i przy okazji podałem informację o ich wykonawcy (bez nazwy firmy i adresu). Celem nie była reklama tylko ewentualna pomoc innym forumowiczom w podjęciu decyzji o wyborze wykonawcy schodów. Myślałem, że to forum ma taki cel - polecanie najlepszych rozwiązań (a jestem z tych schodów bardzo zadowolony), ale widzę że podobnie jak w polityce, tutaj również króluje podejrzliwość i nieufność. Szkoda. Mimo to, postaram się jutro umieścić na swojej stronce zdjęcia z całej budowy i podam do niej link.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie mam teraz czasu by bawić się w przerabiane zdjęć i wgrywanie na serwer. Mam jednak nadzieję, że w zupełności wystarczą zdjęcia domu w jego obecnym stanie (te mam wgrane - potrzebne były dla banku). Wystarczy zmieniać numer zdjęcia (od 01 do 21) w podanym linku: http://magart.strefa.pl/Dom/01.JPG. Mam nadzieję, że rozwiałem Wasze wątpliwości (jeśli nie, wkleję jeszcze zdjęcia z budowy, ale dopiero jak znajdę trochę wolnego czasu).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magartur,

 

schody bardzo ładne i elegackie...

 

Cały domek niesamowicie zgrabny i przemyślanie zaplanowany...

 

Trochę mi wstyd za napastliwości jakie Cię tutaj spotkały, ale być może niektórzy mają złe doświadczenia....

 

Nie zrażaj się tym i załóż swoją galerię i pokaż domek i wnętrza, bo na prawdę masz się czym pochwalić...oczywiście jak znajdziesz czas.

 

Pozdrawiam ,mimo wszystko ,w imieniu forumowiczów :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magartur,

 

schody bardzo ładne i elegackie...

 

Cały domek niesamowicie zgrabny i przemyślanie zaplanowany...

 

Trochę mi wstyd za napastliwości jakie Cię tutaj spotkały, ale być może niektórzy mają złe doświadczenia....

 

Nie zrażaj się tym i załóż swoją galerię i pokaż domek i wnętrza, bo na prawdę masz się czym pochwalić...oczywiście jak znajdziesz czas.

 

Pozdrawiam ,mimo wszystko ,w imieniu forumowiczów :):D

 

Dziękuję za ciepłe słowa i pierwszą normalną odpowiedź :)

Co do domku, to szukaliśmy z żoną prostej formy na zewnątrz i funkcjonalności wewnątrz. Myślę, że udało nam się to osiągnąć w 100% :) Wewnątrz już prawie wszystko mamy skończone (zostały już tylko drobne elementy jak kominek, okap, trochę mebli czy lampy), natomiast na zewnątrz jest jeszcze sporo pracy (tynkowanie, podbitka, tarasy, cały ogród oraz ogrodzenie od frontu). Niestety na tą resztę zabrakło pieniążków i będziemy wszystko wykańczać powoli, z bieżących dochodów. Najważniejsze jednak, że możemy już mieszkać! Wkrótce zamieszczę zdjęcia z budowy. Zainteresowanych projektem informuję, że jest to dom Modrzew z pracowni Dom na Horyzoncie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Wasze schody z zachwytem i sama marzę kiedy ( zamiast otworu zakrytego folią) u mnie pojawią się równie piękne schody!!! W związku z tym, czy moglibyście mi polecić jakiegoś stolarza czy firmę z okolic Krakowa??? Czekam na namiary!!

 

Wszystko zależy od funduszy jakie chcesz przeznaczyć na schody. Moje zostały wykonane przez Pana Włodarczyka i z czystym sumieniem mogę polecić tego wykonawcę. Schody wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, montaż bardzo sprawny i przede wszystkim czysty - nie zostawili nawet plamki na ścianach, stropie, czy podłodze. Schody, które wybraliśmy z żoną były dla nas bardzo drogie, ale z drugiej strony doszliśmy do wniosku, że to przecież na całe życie i po prostu nie skończymy wszystkiego od razu (elewacja, ogród, ogrodzenie) - będziemy za to mieli schody, o jakich marzyliśmy. Dziś tego nie żałujemy - są WIELKĄ ozdobą naszego domu i sprawiają nam ogromną przyjemność. Na PW wysyłam link do strony producenta.

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magatur , ok udowodniłeś że schody sa Twoje :) , jednak nadal sądzę że miałam podstawy aby przypuszczać reklamę , ponieważ jakbyś poczytał wątki przekonałbys sie że nikt publicznie w pierwszym poście nie reklamuje firmy , pokazuje wnetrze ale bez mówienia , kominek zrobił ten , schody tamten , kuchnie jeszcze inny.

Ale rozumiem też Twoje argumenty , tak jesteś zachwycony schodami ze gorąco polecasz tego wykonawce . Bez urazy i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Wasze schody z zachwytem i sama marzę kiedy ( zamiast otworu zakrytego folią) u mnie pojawią się równie piękne schody!!! W związku z tym, czy moglibyście mi polecić jakiegoś stolarza czy firmę z okolic Krakowa??? Czekam na namiary!!

 

skoro kuchnie mamy od tego samego wykonawcy, to dlaczego nie schody;) wysylam na pw,

moja balustrada jest niestandardowa110 (dzieciaki wspinaki), moze znajdziesz w tej firmie cos dla siebie

DSC06802..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Amtla:

Trochę mi wstyd za napastliwości jakie Cię tutaj spotkały, ale być może niektórzy mają złe doświadczenia....

napisał magartur:

Dziękuję za ciepłe słowa i pierwszą normalną odpowiedź :)

Żadnej ani napastliwości czy też przykrości od uczytelników forum tutaj nie było. Jesteśmy tylko uczuleni na wszelkie próby wkładania pomiedzy wątki wszelkich tego typu wypowiedzi. Mają one w 90% na celu tylko i wyłącznie zareklamowanie swojego produktu.

Posty pisane jako pierwsze po rejestracji na wszelkich forach majace w treści zachwalanie jakiegoś produktu czy też usługi (a co dopiero jak się podaje jeszcze stronę i nazwisko) są przez stałych czytelników odbierane jednoznacznie.

Trzeba wziąść więc poprawkę i na nasze spojrzenie na temat.

Zdjęcia domu sobie obejrzałem i nie powiem bo domek mi się podoba. Bardzo ładny i zgrabny, urządzony w środku bardzo pozytywnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla tego, że czytałem sporo poprzednich postów umieściłem informację o wykonawcy. Po postach, w których faktyczne nie ma informacji o wykonawcy, zaraz pojawiają się pytania o niego. Logicznym więc wydało mi się umieszczenie takiej informacji, tym bardziej że z założenia takie fora mają pomagać w wyborze dobrych rozwiązań oraz solidnych wykonawców. Przez myśl nie przeszło mi nawet, że ktoś może posądzić mnie o reklamę lub wziąć mnie za producenta schodów ;) Jestem tu jednak nowy i faktycznie nie znam jeszcze specyfiki tego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

mam pytanie - co za kamień połozony jest w kuchni?

 

Jest to Kashmir Gold lub Cashmir Gold (w zależności od sprzedawcy). Ma taką zaletę (poza urodą), że kompletnie nie widać na nim ani brudu, ani kurzu (nawet pod Słońce). Niestety jak coś upadnie, to również nie można tego znaleźć ;) Mam ten kamień również w korytarzu i wiatrołapie i nawet w deszczowe dni wygląda jakby był dopiero co umyty. Zainteresowanych uprzedzam jednak, że trzeba kupić minimum 10% więcej niż wynika z wyliczeń ze względu na jego wzorzystość. Trzeba się po prostu zdrowo namęczyć, by stworzyć układ pasujących do siebie kafli (przed montażem konieczne jest ułożenie kafli w innym pomieszczeniu i ich dopasowanie). Mi udało się kupić w promocyjnej cenie z uwagi, że była to końcówka partii. Potrzebowałem 100 kafli, a mieli 98 - dołożyli 6sztuk gratis z innej partii. Na szczęście kafle, które nie pasowały do wzoru lub odbiegały kolorystycznie ułożyłem pod szafkami w kuchni :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macartur,

gdzies czytałem, że ten typ granitu nie powinien byc kładziony w wenatrz ze względu na swoja duża radioaktywność.

ale sam kamień bardzo ladny - jaki wymiar tych kafli?

 

Wiesz jakie dzięki temu mamy niskie rachunki za prąd - w nocy nie musimy włączać światła ;)

Co do rozmiaru płytek, to mają one 30,5cm x 61cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...