Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mymyk_KSK,

dzięki.

;)

 

Co do jesionu - tak, to twardy ( czyli pożądany ) gatunek drewna.

O tym, że jest tańszy od dębu dowiedziałam się dopiero od Efilo.

Wcześniej myślałam, że oba gatunki są w podobnej cenie.

Trzeba przyznać, że ma swój urok.

Edytowane przez AGA NR 1
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mymyk_KSK - schody piękne w swej prostocie. Te różne odcienie drewna dodają im uroku a całość sprawia bardzo przytulne wrażenie.

 

Pawlaczyński- mimo, że schody jeszcze zapakowane to już mi się podobają. Ostatnio wąłśnie takie za mną chodzą. Gratulacje.Koniecznie pokaż jak już będą rozwbrane ;)

 

Całe szczęście, że do mojej budowy jeszcze sporo czasu, bo skoro podobają mi się tak zupełnie różne schody to ja chyba nieprędko się na coś zdecyduje:)

 

Co do schodów z listkami to mimo, iż sama listki bym usunęła to jednak muszę przyznać, że schody zwracają uwagę. Moim zdaniem to jest dobry przykład schodów kontrowersyjnych - w pozytywnym sensie. Myślę, że nikt nie nazwie ich brzydkimi - po prostu nie każdy chciałby mieć takie u siebie ale chętnie oglądamy nowe oryginalne pomysły innych, które nie będąc kiczowate po prostu nie trafiają w nasz gust.Trochę zamotałam ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie te moje wywody :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do AGA NR 1

Ale u nas ostatecznie stanęło na dębie - mąż bardzo chciał.

To ma.

 

mój mąz też chciał dębowe to ma............... tzn dopiero sie robią

mi pozostał kolor przeglądam to forum i caly czas sie zastanawiam jaki bo na podłodze w holu mam jasne płytki orzech okna i drzwi i ściana na klatce pomalowana tzn zamaziana na tynku strukturalnym bejcą taki żóltawo- złoto - kolorek wyszedł ale ogólnie jasny

może ktoś z Was ma jakis pomysł co by mi pasiło

niestety zdięc nie imiem wklejać........wiem...wiem wielki czas sie nauczyć

Edytowane przez dora516
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam poczekać, aż zrobimy balustradę, ale chyba się na to szybko nie zanosi.

więc wrzucam nasze schody okręcone wokół półeczki na książki.

robił lokalny stolarz, jestem super-zadowolona z efektu, dokładności, szybkości montażu (nieco mniej z terminu...)

 

wersja bez książek:

 

 

oraz wersja z książkami:

Edytowane przez yummyyummy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balustrada metalowa, poręcz o przekroju kwadratowym (dom cały o wystroju nieco kanciastym jest), wypełnienie - cienkie linki metalowe rozpięte pomiędzy tralkami. coś w rodzaju tego, co widać na reklamie kawy jacobs w 13 sekundzie ;)

 

reklamę można zobaczyć tu, aczkolwiek słaba jakość:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...