Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wymarzyłam sobie schody ciemne drewno + beżowokremowy.Takie właśnie kolory będą w moim domu.

Chciałabym aby schody były ciemne,brązowe ( kolor mniej więcej orzech) a podstopnica i barierka kremowobeżowe.

Widziałam kiedyś takie schody w amerykańskiej wersji programiu "dom nie do poznania".I wciąż chodzą mi po głowie ;).

Jeśli ktoś widział gdzieś w necie takie schody 8) lub może nawet ma :D bardzo proszę o fotki.

A co myślicie o takim połączeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
schody schodami, ale jaki Ty masz, piterazim, fajny tekst w stopce :D :D :D

 

Monah,

jak z perspektywy czasu sprawują się Twoje schody, barierka?

...też jestem loco Poznań, a ponieważ rozważam takie schody jakie widać u Ciebie (tyle że w jasnym drewnie), to i może i wykonawcę spapuguję...

;-)

Z góry dziękuję za odpowiedź!

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monah,

jak z perspektywy czasu sprawują się Twoje schody, barierka?

...też jestem loco Poznań, a ponieważ rozważam takie schody jakie widać u Ciebie (tyle że w jasnym drewnie), to i może i wykonawcę spapuguję...

;-)

 

spoko, wszystko w porządku - i ze schodami, i z barierką. zarysowań nie ma, choć wiem, że drewno bukowe jest na nie bardziej podatne niż np. dąb, to jednak nadal powierzchnia wygląda super. jedyne uszkodzenia, jakie są, zrobiłam samodzielnie, upuszczając np. flakon perfum na nie - perfumy przetrwały... :D :D: D)

z szybą też wszystko OK. jej utrzymanie w czystości nie sprawia wiekszego problemu.

schody więc mogę polecić, wykonawcy konsekwentnie nadal nie, bo naljepszych wspomnień z tej współpracy nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, wszystko w porządku - i ze schodami, i z barierką. zarysowań nie ma, choć wiem, że drewno bukowe jest na nie bardziej podatne niż np. dąb, to jednak nadal powierzchnia wygląda super. jedyne uszkodzenia, jakie są, zrobiłam samodzielnie, upuszczając np. flakon perfum na nie - perfumy przetrwały... :D :D: D)

z szybą też wszystko OK. jej utrzymanie w czystości nie sprawia wiekszego problemu.

schody więc mogę polecić, wykonawcy konsekwentnie nadal nie, bo naljepszych wspomnień z tej współpracy nie mam ;)

 

monah, wielkie dzięki za info!

uf, dobrze, że perfumy nie ucierpiały, bo strata byłaby niepowetowana... ;-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...