Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol2: Pewnie tego o kuchniach, łazienkach, salonach, pustkach nad salonem też :D

 

to też, ale tego nienawidzę po stokroć bardziej i najbardziej ze wszystkich ;)

jeszcze dojdzie wątek pokażcie swoje czarne kible, białe łazienki, pokażcie swój podjazd, swoje ogrodzenie, gabinety, łeeeeee

A tak na serio to uwielbiam dom Efi, bo zdjęcia wyglądają jakby były narysowane ołówkiem, prosto i od linijki. Żadnych mącących form, wielości rozrzuconych w palecie kolorów i wzorów, a ja lubię jak jest prosto-to osiągnąć najtrudniej i potrzeba ogromnej dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też, ale tego nienawidzę po stokroć bardziej i najbardziej ze wszystkich ;)

jeszcze dojdzie wątek pokażcie swoje czarne kible, białe łazienki, pokażcie swój podjazd, swoje ogrodzenie, gabinety, łeeeeee

A tak na serio to uwielbiam dom Efi, bo zdjęcia wyglądają jakby były narysowane ołówkiem, prosto i od linijki. Żadnych mącących form, wielości rozrzuconych w palecie kolorów i wzorów, a ja lubię jak jest prosto-to osiągnąć najtrudniej i potrzeba ogromnej dyscypliny.

 

 

No domyśliłam się, że chodzi o dom efilo, dlatego wymieniłam też m.in. pustkę nad salonem :)

Mam dokładnie tak samo, uwielbiam wnętrza efilo tak bardzo, że moje, z których do niedawna byłam dumna, wydają mi się teraz takie... nijakie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW

nie chodzi o mój dom tylko o schody myszki

 

 

Zorientowałam się, jak poczytałam dalej. No niestety nie jestem na bieżąco ze wszystkim.

A jeśli chodzi o schody myszki - cóż... odwiedziłam dziennik, zobaczyłam ;) Mam nadzieję, że te "kwiatki" na żywo nie są tak bardzo widoczne, jak na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo super schody a ja zapytam o ledy, bo szukam podobnych nad schody - jakiej to firmy?

i widze, że podobnie jak u nas, coś sie u Ciebie też z rozmieszczeniem ledów względem osi stopni myknęło? A może to złudzenie? Piszę też, bo u nas bylo to samo :( Męża to na tyle wkurzao, ze przekuł te puszki. Do dziś nie wiem, dlaczego tak wyszlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myknęło się ;) nie dociekam już dlaczego. trudno. po jakimś czasie człowiek przestaje zwracać uwagę. zazwyczaj nie przepuszczałam takich kwiatków. ale to wyszło jak już w domu nie było żadnego pylenia, mieliśmy wykładziny dywanowe i już nie chciałam myśleć o kuciu.

 

oprawy są super ale ich nie polecam. ledy w nich nie współpracują z normalnymi transformatorami (taki dedykowanymi do led). musiałby do każdej być oddzielny transformator a takiej opcji kabelkowo nie przewidzieliśmy bo są podpięte szeregowo. w związku z tym nasz elektryk przerobił te oprawy metodą chałupniczą i jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...