Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja na ogól też. Wstrzymuję się chyba, że osoba skrytykowana sadzi się w dość nieprzyjemny sposób.

 

Hmmm... żądło forum... wydaje mi się że robisz to jednak troszkę częściej ;). Oczywiście nie twierdzę że nie masz do tego prawa.

 

Ja szczerze powiem też się rzadko odzywam jeśli mi się coś nie podoba, no chyba że ktoś prosi o poradę. Wiem ile zdrowia, potu i pieniędzy kosztują nas nasze wnętrza. Po co mówić komuś że ma coś beee skoro i tak już tego nie da się zmienić?

 

Oczywiście każdy kto publikuje tu foty musi być gotowy na krytykę, forum to forum i rządzi się podobnymi regułami jak życie....

 

PS: Też mam schody jednobiegowe, nie dlatego sie jednak odezwalam, żeby nie było :)

Edytowane przez Analiena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ta wneka ma zostac tak jak jest :) Na poczatku zrobilam ja w odcieniu brazu aby podkreslic roznice ale nie podobalo mi sie to kolorystycznie wiec stwierdzilismy ze pozostawimy ja biala. A moze ty masz jakis pomysl na dekoracje? :)

Pozdrawiam

Widzisz- ja bym ją zakleiła, ponieważ ona odwraca uwagę od schodów, które powinny grać pierwszą rolę- są na prawdę ładne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był taki żart z tym waleniem głową .To wyciecię było w projekcie z tym że pozostała cześć listwy miała mieć inny kształt i efekt ostateczny mija sie z tym co planowałam.Rozumiem ze nie są perfekcyjne ale kosztowąły nas 4500 zł i jestem zadowolona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...