Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Magdala : Piękne schody , jaki to kolor ?

Czy mogłabyś zrobić zdjęcie tak od frontu, żeby było widać podstopnice ?

 

dora516 : co Ty masz na podstopnicach , i jakie będą barierki ?

 

Będę miała takie same ... .

to jest dąb bielony

a barierki jeszcze nie wiem ale raczej drewno łączone z metalem co właśnie mam dylemat i liczę na pomoc forumowiczek - specjalistek

a tu najbardziej realny kolor

bo na tym jednym robionym z góry z poprzedniego postu wyszły jaśniejsze niż są w rzeczywistości

http://images47.fotosik.pl/509/146e02fa4cd78568gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam dziesiątki stron :) piękne są Wasze schody. Właśnie bierzemy się za układanie paneli na korytarzu poddasza i mamy problem. Schody są betonowe wylewane. Potem zrobimy je w drewnie. Ale jak powinno wyglądać połączenie podłogi ze schodami? Panele będą kładzione prostopadle do schodów. Boję się że coś źle zrobimy i będziemy wszystko musieli rozbierać i poprawiać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilus

ja właśnie to przerabiam

tyle że u mnie ostatni trep równolegle do panela - a dokładnie układam kawałkiem deskę barlinecką

stolarz ma wyfrezować w trepie rowek i wsadzimy deseczkę

u ciebie mógłby podobnie,

wymierz mniej więcej dokąd i sie będzie musiał dostosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdala schody bardzo ładne, też myślę o podobnych. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa, zresztą nie tylko u ciebie, bo widziałm już takie rozwiązanie kilka razy. Chodzi mi mianowicie o tralki. Widzę u ciebie bramkę zabezpieczającą, więc pewnie masz lub spodziewasz sie dziecka :) , a tralki są w poziomie zarówno przy schodach jak i w bramce. Według mnie , a mam czteroletnią córeczkę, jest to bardzo niebezpieczne. Bramka ma zabezpieczać dziecko, a takie rozwiązanie napewno nie jest bezpieczne. Dziecko będzie się wspinać po bramce jak po drabince. Czy zastanawialiście się nad tym robiąc schody bo może ja się mylę, ale jak zobaczyłam te schody pierwszy raz to aż mi ciarki po plecach przeszły :( Może ja jestem przewrażliwiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...