Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki dzięki dzięki :) W życiu nie wpadłabym że to beczka czy ściągacz !!! Jak widziałam jakie śruby rzymskie mi chcieli montować to sie za głowę złapałam.

Najbardziej podobają mi się takie poniżej,ktoś wie gdzie to nabyć-szczególnie te pierwsze,gdyz zależy mi na krótkich

Z GÓRY PRZEPRASZAM ŻE UŻYWAM CZYICHŚ FOTEK, NA SZYBKO ZAPISAŁAM JAK SZUKAŁAM BALUSTRAD Z LINEK

 

http://img602.imageshack.us/img602/8317/zdjecie1.jpg

By dijulita at 2011-03-01

 

http://img849.imageshack.us/img849/5062/img2021.jpg

By dijulita at 2011-03-01

 

http://img684.imageshack.us/img684/3228/25553250.jpg

By dijulita at 2011-03-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja chciałam podpytać, czy ktoś z Was może polecić jakąś ceramikę na podstopnice? Szerokość schodów 90, wysokość stopni 17? Szukamy ceramiki w jasnym beżu albo odcień kremu. Urzekła mnie NOWA GALA CONCEPT CN 02 jasny beż stopnica polerowana ale ona ma rozmiar 120/30, może znajdę już coś bardziej zbliżonego rozmiarem do moich schodów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się takie poniżej,ktoś wie gdzie to nabyć-szczególnie te pierwsze,gdyz zależy mi na krótkich

Z GÓRY PRZEPRASZAM ŻE UŻYWAM CZYICHŚ FOTEK, NA SZYBKO ZAPISAŁAM JAK SZUKAŁAM BALUSTRAD Z LINEK

Środkowe zdjęcie pochodzi chyba z dziennika Nefer. Idź sobie i zobacz, możesz od razy ją przeprosić :)

Ale jej, o ile pamiętam, montowała firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
SCHODY GOTOWE dąb naturalny ,zdjęcia może zbyt ciemne w realu wyglądają trochę jaśniej . Ekipa trafiła się SUPER .Panowie w cztery dni zamontowali stopnie .

IMG_9133.jpg

IMG_9127.jpg

IMG_9129.jpg

IMG_9139.jpg

IMG_9137.jpg

Edytowane przez wlodek.k
PROSZĘ NIE KOPIOWAĆ ZDJĘĆ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anse,

zamieszczanie reklam - a niczym innym nie było wpisanie nazwiska wykonawcy i nr. telefonu do niego - jest zabronione. Tym bardziej, że Wlodek.k zalogował się właśnie w tym celu.

 

ok ,nie wiem jakie miał intencje , lecz Osoby które są tu na forum również siebie reklamują , jak i firmy wykonawców i nie są usuwane posty . Jak również sami wykonawcy się reklamują lub swoje firmy w których pracują < CHYBA ŻE MURATOR MA PODPISANĄ UMOWĘ Z OWYMI FIRMAMI I ICH TO NIE DOTYCZY , I wówczas jest to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz 7 stopień czy jest idealnie w poziomie

 

7 Stopień jest OK ,Pilnowałem i kij z wodą nie oszukiwał :) Zdjęcie daje takie złudzenie bo tam zaczyna się pierwszy stopień zabiegowy .Ale dzięki za zainteresowanie

Edytowane przez wlodek.k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wam się w głowy porobiło jaka K.... reklama czy to dziwne że ekipa była wpożo i dobrze wykonała swoją robotę. Chyba że wolicie się żalić na forum jakie to byli kiepscy fachowcy i palili , pili i kupę pod schodami zostawili na do widzeniahttp://forum.muratordom.pl/images/icons/icon8.png

 

Ja tam piszę, kto był wykonawcą, dopiero jak zostaję o to poproszona, a to też najczęściej na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anse,

zamieszczanie reklam - a niczym innym nie było wpisanie nazwiska wykonawcy i nr. telefonu do niego - jest zabronione. Tym bardziej, że Wlodek.k zalogował się właśnie w tym celu.

 

Szanowny Admi ... zbyt trudne słowo .Goszczę tu od nie dawna i nie wiedziałem że to reklama zamieszczać nr tel .do fachowca . Trochę to dziwne a wręcz nie zrozumiałe żeby nie można było podzielić się dobrymi ekipami między forumowiczami a chyba w tym o to chodzi żeby nie wpaść na fachowców z łapanki. Cel był taki - trzecia ekipa na budowie co nie pozostawiła po sobie syfu więc myślę sobie młodzi są a robotę już znają czemu by nie dać znać na takim właśnie forum o dobrej firmie. Jeśli się mylę w tej kwestii to Sorrki

Edytowane przez wlodek.k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...