Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My mamy dębowe, bez konstrukcji betonowej pod spodem. Najbardziej się bałam, że bez takiej betonowej podstawy będą huczeć jak szalone, ale nie - są ciche, stabilne i fajne :)

Tszecia, podobają mi się Twoje schody. Tylko nie wiem, skąd wzięłaś tę ściankę, skoro one nie są wybetonowane? Wolałabym tak zabudowane schody niż wiszące w powietrzu.

Pewnie dlatego, że mam lęk wysokości. ;)

Acha! a czy mogłabym Cię ładnie poprosić o koszt Twoich schodów (hm.. chyba na priva?), bo kompletnie nie wiem, na jaką cenę powinnam się nastawić. I ile masz schodków, jakiej wysokości? Będę się w najbliższym czasie umawiać ze stolarzem, a w kwestii schodów jestem zielona.

Edytowane przez Viga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaq-piekne schody!!!!Mam wielka prosbe czy mozesz napisac co to za drewno i czy sa olejowane,lakierowane i ewentualnie co do tego zostalo uzyte.I OGROMNA prosba-gdybys mogla napisac jak duzo masz tej balustrady i szklanej i jak jest grube szklo oraz ile cie kosztowala-ja wlasnie po wstepnej wycenie jestem i ma byc osadzona tym samym sposobem ale ceny w glowie mi zawirowaly.Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluje:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mól

nie mam jeszcze wszystkich pomieszczeń wykończonych, a przede wszystkim brakuje takich elementów, które dodają smaczku...mam wybrane tylko zamawiam je systematycznie...a tak wogóle to będe miała takie same drzwi wewn. jak ty tylko będzie to wyrób własny (ślubny uparł się że sam je zrobi) ewentualnie poczekam jeszcze 2 m-ce i po cichaczu sama zamówię w drims

Co do gniazdek to nie mam czasu zamówić :) to są podłączenia TV, SAT...i cała reszta kórej nie rozumiem pod schodami będzie we wnece biały regał+szkło na ślubnego sprzęt

Edytowane przez Moniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...