Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Liwko - dzięki za odpowiedź. Bardzo mi się podobają Twoje schody. Ja już zdecydowałam się na dąb, tylko czy kolor zależy od rodzaju lakieru czy firmy, z której pochodzi? Obejrzałam już sporo schodów na forum i one wyglądają jaśniej niż na próbniku, który dostałam. Może to kwestia lampy błyskowej? Stosowałeś mat czy półmat?

Nie wiem, czy w tym miejscu mogę spytać, ale nie masz swojego wątku, a ja mam kolorowy mętlik w głowie. Podoba mi się i Twoja kolorystyka domu (obejrzałam galerię), więc chciałabym się dowiedzieć

- podłoga to woodentic brown czy ochra?

- jakie masz drzwi wewnętrzne (firma, kolor, nazwa)

- jaką farbą malowałeś klatkę schodową? a właściwie ścianę koło trójkątnego okna?

- jakie masz parapety zewnętrzne i wewnętrzne?

- podbitka - z jakiego drzewa i czym malowana?

- tynk zewnętrzny - kolor i firma.

 

Mam nadzieję, że nie dostanę po głowie za te pytania, ale chyba rozumiecie moje wykończeniowe dylematy. ;)

Edytowane przez Viga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr6319ja tak oglądam ten wątek schodowy i ciągle zastanawiam się czemu wybraliście takie rozwiązanie? śledzę Twój wątek , podziwiam Ciebie za determinacje i to z jakim zaangażowaniem przebudowujesz Wasz dom. Wszystkie rozwiązania jakie pokazujesz są ok, podobają mi się wsze szafki łazienkowe, same łazienki, garderoba...ale tych schodów to ja za cholerę nie mogę rozkminić. Czy to już Wasze zmęczenie wyłazi czy coś? Gdyby zamiast standardowego okna było tam okno z luksferów, lub zwykły fiks, wyglądałoby to inaczej...co wami dyktowało , że zrobiliście je właśnie w ten sposób? Był jakiś konkretny powód?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaq schody i barierka piękne, tylko zastanawiam się, jak Ty będziesz sprzątała pod schodami, jak z jednej strony jest barierka, a z drugiej szklana ściana? A może ja źle widzę i jest dojście pod schody? np. przesuwana szklana ścianka, bo widzę, że jest przecięta na pół?

 

Aleksandryta jak na moje oko, to za ścianą jest wejście - zauważ, że szara ściana zlicowana jest z barierką po lewej stronie schodów, a one potem zakręcają i pod tą przestrzenią powinno być dojście pod schody... Chyba...:rolleyes:;)

Moniaq - piękne wyszło!!! :cool:

GRATULUJĘ -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr6319ja tak oglądam ten wątek schodowy i ciągle zastanawiam się czemu wybraliście takie rozwiązanie? śledzę Twój wątek , podziwiam Ciebie za determinacje i to z jakim zaangażowaniem przebudowujesz Wasz dom. Wszystkie rozwiązania jakie pokazujesz są ok, podobają mi się wsze szafki łazienkowe, same łazienki, garderoba...ale tych schodów to ja za cholerę nie mogę rozkminić. Czy to już Wasze zmęczenie wyłazi czy coś? Gdyby zamiast standardowego okna było tam okno z luksferów, lub zwykły fiks, wyglądałoby to inaczej...co wami dyktowało , że zrobiliście je właśnie w ten sposób? Był jakiś konkretny powód?

Jeden najważniejszy.

Elewacja zewnętrzna i układ okien na całej ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...