Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Skąd bierzecie stolarzy którzy robią takie ładniutkie schodki za niewielkie pieniądze:-( Mój stolarz wycenił schody dębowe na 11tys zł a bukowe na 9tys zł, dodam że schody ażurowe ze spocznikiem zdjęcia projektowe kilka postów wyżej. Pozdrawiam

 

Popytaj innych stolarzy. To są naprawdę łatwe schody do wykonania więc nie bardzo rozumiem skąd ta cena. Jedyne wytłumaczenie jakie mi przychodzi do głowy to duży wzrost cen drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Ja też dużo się najeździłem i naoglądałem schodów wykonanych przez różnych stolarzy. W sumie to chyba dostałem wycenę od 10 stolarzy. Z tego 7 oglądałem wyroby na żywo. Wniosek, przedział cenowy od 11 tyś do 25 tyś za schody wg tego samego projektu. Ja nie zauważyłem większych różnic w wykonaniu takich za 12 a takich za 25, przy czym jedni wyceniali mi z buku inni z jesionu a jeszcze inni z dębu. Ostatecznie wybrałem takie za 12,5 tyś z wyselekcjonowanego dębu. Na stopniach nie ma być sęków. Czy wybór będzie dobry, czas okaże. Mam nadzieję jednak, że tak ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jesteśmy na etapie wyboru kolorów, a i tych plamek coś czuję, że będzie więcej, bo jeszcze nie ten kolor. Ja wybieram najłatwiejszą drogę, biały, ale żona nie. Czuję, że jeszcze przed nami długa droga.

Pozdrawiam

Sebxyz

 

Błagam do tych schodów tylko nie biały :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skąd bierzecie stolarzy którzy robią takie ładniutkie schodki za niewielkie pieniądze:-( Mój stolarz wycenił schody dębowe na 11tys zł a bukowe na 9tys zł, dodam że schody ażurowe ze spocznikiem zdjęcia projektowe kilka postów wyżej. Pozdrawiam

 

Pojawiło się światełko w tunelu kolejny stolarz, kolejna wycena i ceny następujące schody bukowe 7tyś zł, schody dębowe 9tyś zł :-) szukam dalej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak daleko jesteś :( Schody robiłam w marcu, ale umawiałam się w grudzień/styczeń jeśli dobrze pamiętam. Może i wszystko poszło w górę, ale są też granice rozsądku. Swojego stolarza miałam z polecenia i gośc który go polecał powiedział dwie rzeczy - że trzeba na niego długo czekać bo jest dobry i nie jest najtańszy... A rejon i ceny prawie warszawskie mamy...więc nie uważam żebym i tak specjalnie tanio te schody zrobiła. Poszukaj, popytaj, bo warto. Chyba że bardzo czas Cię goni, ale wtedy rzeczywiście czasem nawet trzeba trochę przepłacić żeby mieć wszystko dobrze zrobione a nie "po łebkach" - ja tak miałam ze swoją budową. Parę razy więcej zapłaciła, ale nie żałuję mimo że trochę kasy teraz by mi sie przydało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja mogę się pochwalić moimi schodami (chociaż jeszcze bez barierki). Zdjęcia trochę kiepskiej jakości, za co przepraszam.

 

Są to schody dębowe, wybarwiane pod kolor podłogi, która jest na dole. Ostatnie zdjęcie najbardziej oddaje ich rzeczywisty kolor

 

 

 

http://img801.imageshack.us/img801/106/p5120093.jpg

 

http://img560.imageshack.us/img560/2286/p5120094.jpg

 

http://img808.imageshack.us/img808/6519/p5120100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja na dole nie widzę podłogi o takim samym kolorze :)

Same schody proste ale eleganckie.

dziękuję - takie było założenie, aby były proste

Sschody na dole łączą się z biało-szarawym gresem. Tuż obok gresu jest salon, a w nim podłoga w kolorze czarny dąb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję - takie było założenie, aby były proste

Sschody na dole łączą się z biało-szarawym gresem. Tuż obok gresu jest salon, a w nim podłoga w kolorze czarny dąb

a czemu służy ten biało-szarawy gres? na zdjęciu widac też, że z drugiej strony tego bialo-szarawego gresu są ułozone jakies brązowowate płytki - sądząc po płytkach na ścianie kuchnia.

jak dla mnie to zbyt duzo róznych kolorów na podłodze w niedużej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...