Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wojgoc - dzięki! schody są wygodniejsze niż przypuszczaliśmy, chociaż na pewno trzeba uważać. Brakuje jeszcze balustrady, może trochę zepsuje minimalistyczny look, ale bezpieczeństwo ważniejsze.

 

Cena? na pewno niższa niż wiele schodów w tym wątku. Musiałabym dopytać męża, nie mam pamięci do cyfr, a negocjacje były prowadzone dawno temu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przy okazji wrzucam fotki, jak wyszło po olejowaniu (zastosowaliśmy Twardy Wosk Olejny Osmo)

 

Elena pięknie wyszły te Twoje schody, ale proszę napisz jaki kolor wosku zastosowaliście no i jak wrażenie z nakładania? Bo na mnie właśnie czekają 2 puszki Osmo i schody :)

 

A to moje schody , styl wiejski.

 

Maciej super efekt, mogłabym mieć takie u siebie :) , ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma (albo dostanie ;) )

Napisz proszę jeśli możesz coś więcej o tych schodach, sam je robiłeś, postarzałeś, czy są czymś malowane? Skąd taki efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Matra

Czy udało Ci się ustalić wykonawcę schodów ?? Anjamen chyba już nie śledzi forum a prywatnej wiadomości jakoś nie mogę do niej wysłać.

anjamen schody cudne, byłabym bardzo zainteresowana wykonaniem u nas podobnych czy dałabyś się jednak przekonać żeby podać namiary na Twojego stolarza. Zachwycił mnie jesion bielony. Cudny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mogę w końcu pochwalić się schodami. Jeszcze bez barierek.

Na salon nie patrzcie, bo jest jeszcze w stanie surowym :)

 

Schody na małe poddasze w mieszkaniu:

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/vi/kg/qp4n/Q8BsZR7u1oOUiz9uFB.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/vi/kg/qp4n/BpQYBWD8GlWygyyB8B.jpg

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/vi/kg/qp4n/mQkb0SGrZrN27f0NjB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem ze schodami.

Mmy podpiwniczony dom, a tym samym pod schodami na poddasze, schody do piwnicy.

Chciałam mieć shcody dywanowe, otwarte z 1 strony na salon...

Rozsądek podpowiada - to niemożliwe, trzeba oddzielić piwnicę od części mieszkalnej i zabudować klatkę schodową.

Serce podpowiada - schody dywanowe :rolleyes: coś pieknego.

 

Czy kiedykolwiek, gdziekolwiek widzieliście żeby ktoś miał klatkę schodową do piwnicy bez zabudowania jej z każdej strony i jeszcze przysłonięcia drzwiami?

A może macie jakiś pomysł, inspirację, jak jednak te nieszczęsne odryte schody zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...