Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ech

Naoglądają się ludzie wizualizacji i wymyślają cuda niewidy

Takie schody tylko na zdjęciach ładnie wyglądają i tylko do tego się nadają

-aby je oglądać na zdjęciach

Choćby nie wiem jak by to było zakotwione czy nawet zazbrojone i wylane na etapie budowy domu

to bez balustrady która powiąże stopnie ze sobą długo się nie utrzyma

Szczerze współczuje takiemu użytkownikowi

Edytowane przez hamlet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodów z swojej karierze zrobiłem parę setek i można powiedzieć zjadłem na nich zęby:)

Być może jak by to było zazbrojone na etapie budowy zdało by egzamin tak jak napisał/a asizo

W takiej postaci jak na zdjęciu bez połączeń między stopniami np balustradą

w twoim przypadku tzn kiedy stopnie będą kotwiczone do wymurowanej już ściany

daję głowę że będą drżały a nawet będą się ruszać

Jak chcesz chodzić przez całe życie po czymś takim to życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstopnie są z płytek drewnopodobnych, kolor jasny, ale gwarantuję, że mają strukturę drewna. W kolekcji Paradyża Rovere są 4 odcienie tej płytki od ciemnej zbliżonej kolorem do drewna merbau do jasnej coś jak dąb bielony. My wybraliśmy te najjaśniejsze, zależało nam, żeby schody nie były "ciężkie". Zaletą tych płytek jest to, że występują w rozmiarze 119,5x14,5 i 119,5x19,5. Na całym podstopniu nie ma fugi.

rovere.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, a czy mógłbyś może wrzucić fotkę z perspektywy jak na poniższej fotce (zapożyczonej z forum - za co przepraszam autora ;) )? ze zbliżeniem krawędzi pionowej, ciekawi mnie jak masz wykończone połączenie gresu z białą boczną ścianą, czołem schodów

http://img97.imageshack.us/img97/8643/schp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodów z swojej karierze zrobiłem parę setek i można powiedzieć zjadłem na nich zęby:)

Być może jak by to było zazbrojone na etapie budowy zdało by egzamin tak jak napisał/a asizo

W takiej postaci jak na zdjęciu bez połączeń między stopniami np balustradą

w twoim przypadku tzn kiedy stopnie będą kotwiczone do wymurowanej już ściany

daję głowę że będą drżały a nawet będą się ruszać

Jak chcesz chodzić przez całe życie po czymś takim to życzę powodzenia

 

no widzisz nie wiesz jak są robione a już wiesz że źle, ale dzieki bogu to ja chodzę a nie ty, szkoda że takie opinie wyssane z palca, czytają ci którzy może myslą nad takim rozwiązaniem, ale to jest tak że ci którzy dzieci nie mają to najwięcej wiedza o ich wychowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...