Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Liwko, ja za Tobą po forum łażę chyba :) Schody czad...bardzo ładne. Dobierałeś do podłogi z pewnością. Ja myślałam, żeby dobrac do drzwi,czyli ciemniejsze, ale widząc Twoje zmieniam zdanie :)

 

Nie chciałem ani za ciemnej stolarki, ani za ciemnej podłogi. Jeżeli ktoś ma nie za duży dom, to ciemne kolory tylko przytłaczają i go jeszcze pomniejszają. Mam jeszcze zamiar wywalić ciemne zasłony z salonu i powiesić białe, o wiele bardziej rozświetlą salon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetam nie wiem czym się tu podniecać ;) Dla mnie to że schody są zrobione z dębu ma aspekt czysto techniczny. Na pewno bardziej wytrzymałe niż sosnowe. To, że są pomalowane na jakiś kolor to już kwestia gustu i tyle...a o gustach się nie dyskutuje. Te i te ładne. Ważne, że właściciel zadowolony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasować. Poza małym dywanikiem pod stołem, żadnych wykładizn na parterze. Tylko płytki....

a jakie plytki dajesz? rozwazylbym szrobienie z gresu - widzialem takie 30x120, 60x120, 120x120. powinno wystarczyc na kazdy stopien bez potrzeby sztukowania z dwóch kawalków. Podstopnie zrobilbm z drewna tego samego co poręcz.

wydaje mi się, ze schody są dość wąskie - czy to tylko wrazenie na zdjęciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Po tak pięknych zdjęciach (agnes3219 - chylę czoła :)) nie wiem, czy warto pokazywać nasze....

Ale co tam ... zaryzykuję.

 

 

 

Schody to jeden z nielicznych elementów wykonanych profesjonalnie w naszym domku, z których dodatkowo jesteśmy maksymalnie zadowoleni.

 

 

Widze ze macie schody ktore bardzo mi sie podobaja - macie tynk pod stopniami ?? ... mam do was pytanie ... jak sie to uzytkuje ?? czy te podstopnice nie brudza sie za bardzo ?? ja wlasnie jestem na etapie wykanczania schodow i zastanawiam sie nad przyklejeniem tam bialej kafli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje w tej chwili wyglądają tak, no może tynk jest wyschnięty:

I tak jakoś szukam na nie pomysłu. Chyba na to stopnie drewniane, tylko nie wiem czy z podstopnicami czy bez... jakoś tak nie mam na nie koncepcji, może coś podpowiecie?

 

Może coś podobnego do schodów kris_ST w tym wątku pokazanych tutaj Myślę, że świetnie by u Ciebie wyglądało co w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pokażę swoje schody, jeszcze bez balustrad. Niestety na dywanowe miałam za płytkie stopnie, więc są "prawie" dywanowe a jak wiadomo prawie robi wielką róźnicę ;)

 

Kolor to mieszany lakier orzech i palisander, schody są obłogowane. Grubość stopnia chyba 4 cm.

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_PA061909.jpg

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_PA061907.jpg

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_PA061887.jpg

 

Balustrada będzie metalowa, na szklaną jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...