Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje schody są ze szkła fusingowego (grubość stopnia 19mm, grubość podstopni 10 mm), które zostało zamontowane na wylewce betonowej. Szkło było ręcznie malowane na jasną perłę. Zamontowałem oświetlenie ledowe. Zdjęcia:

http://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=3376&attachmentid=84131

 

http://forum.muratordom.pl/album.php?albumid=3376&attachmentid=84130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pokażę swoje schody, jeszcze bez balustrad. Niestety na dywanowe miałam za płytkie stopnie, więc są "prawie" dywanowe a jak wiadomo prawie robi wielką róźnicę ;)

 

Kolor to mieszany lakier orzech i palisander, schody są obłogowane. Grubość stopnia chyba 4 cm.

 

Venus_m dlaczego za płytkie? ile miał stopień na surowo? Myśle, zeby u siebie zrobić dywanowe, ale teraz zaczęłam sie zastanawiać czy to mi wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje schody są ze szkła fusingowego (grubość stopnia 19mm, grubość podstopni 10 mm), które zostało zamontowane na wylewce betonowej. Szkło było ręcznie malowane na jasną perłę. Zamontowałem oświetlenie ledowe.

brawo za pomysł, realizację, cierpliwość w wykonaniu, bo tu wszystko musiało byc idealnie równe i czyste - efekt znakomity, choc trzeba przyznać, ze po oczach daje, przynajmniej na zdjęciu.

nie wszystkim przypadnie do gustu, ale o gustach trudno dyskutować - wazne, że Wy jestescie zadowoleni.

jak w praktyce się tego typu rozwiązanie sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agalind no właśnie na surowo było 24 cm, na mój rozmiar 37 tyle wystarczyło, ale wizja rodzenia chłopców z męskim rozmiarem nogi wzięła górę nad marzeniem o schodach dywanowych :) Podobno wygodnie, jak stopień ma 28 cm.

 

Jak dla mnie to tez by wystarczylo:) Ale masz racje, nigdy nie wiadomo jak to z tymi chlopakami bedzie;) Musze pomierzyc moje schody. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdello bum bum:D

Sorry, to tylko żart;)

 

Do tego czerwone ledy ;) Albo co drugi stopień inny kolor ;)

Proponuję też jeszcze zapalanie i gaszenie w rytm grającej muzyki albo wydobywającą się parę po wejściu na dany stopień... :)

Oczywiście żartuję a Mężowi gratuluję pomysłu chociaż sam bym się na takie schody nie odważył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...