Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

eeee....

ogród to takie perpetuum mobile ;)

i tak go zachaszczamy bylinami i krzakami, aby starczyło frajdy na leżenie pod chaszczem ;)

ale radą możemy służyć - robociznę musisz dołożyć sam :)

 

Mi nic nie chce rosnąć. Używam jakiegoś świetnego środka do uprawy roślin, nazywa się roundup czy jakoś tak. Mam plaże zamiast ogrodu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie schody są nie bezpieczne,a z drewnianych lakierowanych widziałam jak znajomy lądował i to z dzieckiem na ręku i teraz wszyscy musimy nałożyć te brzydkie dywaniki hehe.Żartowałam jak komuś się podobają,albo ktoś musi to niech sobie zakłada,a może ktoś coś mądrego wymyśli na te schody,albo pokaże:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wojgoc

Na dole mamy płytki drewnopodobne NovaBell NaturalWood a na górze zwykłe panele.

Na pewno gdy się wprowadziliśmy na początku kurz był wszędzie i trzeba było je czyścić codziennie bo brud przenosił się z miejsca na miejsce. Teraz gdy już się wszystko ustabilizowało i wszelkie brudne prace się skończyły, wystarczy że raz w tygodniu się odkurzy i przejedzie mopem. Na pewno nie ma co ukrywać, że więcej widać niż na jasnych powierzchniach. Mimo wszystko ani ja ani moja żona nie narzekamy, tym bardziej, że mamy 2,5 roczne dziecko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim ;)

Cieszę się, że się Wam również się podoba.

Osobiście brakuje mi czegoś na ścianie. Chciałbym ją czymś ozdobić, dlatego zastanawiam się nad obrazami lub małej galerii zdjęć rodzinki w antyramach ;)

Czekamy też za lampą. Ma być taka:

http://zumaline.com/88-305-zoom/calypso-wiszaca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emjot bardzo ładne schody i wybarwienie, detale dopieszczone. Co prawda ja wolałabym bardziej kanciaste, ale u was bardzo konsekwentnie zachowany kształt stopni oraz balustrady ;)

 

P.S. Piszecie o tych dywanikach i orłach na schodach, a ja biegam x razy dziennie po schodach drewnianych w samych skarpetkach, nie mam jeszcze balustrady nawet zamówionej i na szczęście orła nie wywinęłam, ale może głupi ma szczęście :lol:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odważę się i pokażę moje schody oraz balustradę na antresoli. Co prawda nie są tak "wypasione" jak schody pokazywane co niektórych tutaj wcześniej ale ja osobiście jestem z nich zadowolony.

 

Schody fajne, balustrada też niczego sobie! :)

Nie boisz się jednak, że taka balustrada jest nieco niebezpieczna - taka drabinka dla kierowcy pojazdu widocznego na zdjęciach 1 i 2.

 

Jestem przed wyborem balustrady do schodów i antresoli, podobają mi się poziome pręty/druty, ale trochę boję się o moich alpinistów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to na gorze jest bramka :) a na pomysly "alpinistow" i tak nie jestes w stanie wpasc wierz mi :) ja mam prawie 2 letnia corcie i wychodze z zalozenia ze lepiej pozwolic jej normalnie biegac po schodach niz by miala cos wymyslic zeby pokonac balustrade :) ale na wszelki wypadek mam w zanadrzu bramki na dol i na gore :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...