Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a ja przeczytałam dla mniej kanciastych inwestorów

i się zastanawiam dlaczego skoro one nijak okrągłe nie są :rotfl: :lol2:

hyhyhy.., ja też z tych mniej okrągłych a rzec by można że raczej z KANCIASTYCH :rotfl:

 

BARDZO ŁADNE !

Magduska - nie jestem jeszcze na etapie schodów, ale Twoje nie wyglądają na "mało kasiaste", tylko na proste i eleganckie;)

Magduska, proste i ładne :) Balustrada jak w moich.

dziękuję baaaaardzo ;)

asizo, nie widziałam Twoich schodów - gdzie można obejrzeć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

asizo, nie widziałam Twoich schodów - gdzie można obejrzeć? ;)

Kiedyś dawno wklejałam. No to jeszcze raz:

http://img52.imageshack.us/img52/1217/dsc1973p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img714.imageshack.us/img714/4863/dsc8086t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img815.imageshack.us/img815/7096/dsc8087.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję raz jeszcze, ale to trochę zasługa zdjęć. Dom wydaje się na nich dużo bardziej przestronny. Tak na żywo taki raczej zwykły dom. Sama z podziwem patrzę na te zdjęcia. Na żywo tak fajnie nie jest. Uwierzcie. I nie mówię tego z fałszywej skromności - po prostu tak jest. Nic specjalnego. Mnie to dopiero oczy wychodzą, jak oglądam wnętrza niektórych forumowiczów.

 

Asia, podstopnie pomalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego masz podstopnie - mdf czy pomalowane?

mnie koleś namawiał na ten mdf, ale jak mi przywiózł próbkę to.. miałam wrażenie, że to za miesiąc zżółknie - jakieś takie było tandetne albo On miał takie.. gów.. (?)

asizo, masz dzieci? pytam, bo moja siostrzyczka zrobione ma tak jak u Ciebie - na podstopnicach nie ma takiej deski, która by zabezpieczała ten kg przed brudzeniem i ma trzylatka, JEDNEGO trzylatka i.. generalnie już ma to do pomalowania a schody miała robione we wrześniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magduska, dzieci mam dwoje, 3-latkę i prawie 5-latkę. Parter miałam już malowany, po 2 latach mieszkania, ale schody na razie nietykane. Te podstopnie się nie brudzą u mnie, ani razu jeszcze ich nie czyściałam, a w maju miną 3 lata odkąd mieszkamy.U mnie one są jakąś farbą olejną beckersa malowane, więc jakby co, to można po prostu umyć, no ale jak mówię, jeszcze nie musiałam tego robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asizo, no to jestem w szoku - widocznie masz dwa aniołki aaaalbo moja siostra farbę do duuu ..szy ;)

Nie, nie, aniołki to nie są. Ale nie wiem dlaczego podstopnie miałyby się brudzić. Jak wchodzę po schodach, nawet nie dotykam podstopni. MożeTwoja siostra ma wąskie stopnie i chcą nie chcąc szura się po nich wchodząc po schodach? U mnie stopnie są szerokie (tzn. głębokie) na 30cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...