Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Noooo. Świetlik super. Ale ja to jestem z tych praktycznych. Jak to się myje? Wyobrażam sobie, że jak się przybrudzi to nie wygląda już tak super.

no właśnie ja też z tych bardziej praktycznych i bardziej pedantycznych - u mnie taki świetlik nie wchodziłby w grę..., ale u asizo mi się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Joshi, szyby były myte na razie raz (mieszkamy ponad 2,5 roku). Nie jest źle. Brudu za bardzo nie widać.

khm.. aż to jest dziwne, może dlatego, że daleko oczami do tego świetlika i dlatego brudu nie widać? ja mam 10 okien dachowych w swoim domku i ciągle przecieram te szyby, dużo częściej to robię niż w oknach na parterze... a jeszcze jak deszcz pada to są masakrycznie brudne, więc jak nie widać? khm...

btw. ale jak myłaś ten świetlik?

MożeTwoja siostra ma wąskie stopnie i chcą nie chcąc szura się po nich wchodząc po schodach? U mnie stopnie są szerokie (tzn. głębokie) na 30cm.

być może moja siostra ma płytsze stopnie - moje mają 29cm, ale zawsze wydawało mi się, że deska, którą ja posiadam uniemożliwia ubrudzenie się podstopnic - nie pomyślałam by siostra miała węższe stopnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Super, ale ściany to będą niedługo uwalone na bank.

 

Dzięki:)Mieszkamy od 9 miesięcy i ściana nigdzie nie jest brudna:) Mam dwoje dzieciaków ale one są jakieś dziwne:) Chodzą przy poręczy , a na dolnym biegu nie trzymają się wcale. Schody są po prostu bardzo wygodne w użytkowaniu. A zresztą nawet jeśli ktoś upaprze, to farba jest zmywalna:)Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izaa zrobiliscie to czego ja balam sie zrobic bo nie wiedzialam jaki bedzie efekt koncowy ... czyli boczny pas w kolorze schodow mimo braku podstopnic ... teraz troszke zaluje bo widze ze u was wyglada to switnie!!

 

hehe ale ja na podstopnicach dalam kafle ... przy myciu jak bylaby sciana to by wszystkie koty na niej zostawaly ... swoja droga jak to myjesz ?? malusia szmateczka ??

a co do bialych scian ... hehe moja 2 letnia corunia niestety nie jest z tych dzieci chodzacych tylko przy poreczy i juz mam lapki na bialej scianie mimo ze mieszkamy miesiac :D ale co tam biala farba jest dosc tania - przemaluje sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izaa bardzo piękne schody, a ten ostatni zaokrąglony dodaje im smaczku:) Tylko zastanawia mnie ten otwór w ścianie....???

 

Dziękuję:) Tego nie widać na zdjęciach, ale poszerzone jest pięć stopni od dołu i zaokrąglony ten ostatni. Podobny, dodatkowy stopień mam na zejściu do salonu.Na górnym biegu cztery stopnie mają zaokrąglony bieg a do tego o takim samym promieniu wygięcia jest barierka. Trochę zagmatwałam...

A otwór jest takim okienkiem do salonu, zgodnym z projektem. Mamy cały parter otwarty, więc pasuje idealnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...