Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom w Dąbrówkach G2 - Dziennik Budowy


Recommended Posts

Chyba czas najwyższy na założenie dziennika budowy, bo już efekty widać...

 

Będziemy pisać pewnie na zmiane: albo anetka albo ja:D

 

Dziś wykopali ławy pod częścią domu, jak zaleją to będzie kolejny etap - piwnica.

We czwartek i piątek 12-13 lipca geodeta szalał z niwelatorem a ja zanim :) i wytyczaliśmy Dąbrówki :lol:

 

W sobote tj.14-go ekipa wjechała na działke i zaczęli robić belki zbrojeniowe i ani się obejrzałem jak w południe były gotowe :o

 

Dziś poniedziałek - 16 lipca jak wspomniałem - wykopy pod ławy, wrzutka kamyczka na spód i włożenie belek, jutro betonik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra będę pisać z tego nicka.

Budowa ruszyła pełną parą!!!

W sobotę panowie z ekipy zginali druta:P w sensie zrobili zbrojenie na ławy a Pan Geodeta wytyczył Domek!

W poniedziałek zaczęło się już dziać na całego! Panowie wykopali piękne fundamenty, które może nie do konca zostały zaakceptowane przez kierownika budowy, ale po małych poprawkach wszystko było juz ok. We wtorek mogła spokojnie przyjeżdzać grucha i lać beton. Wczoraj był straszny upał z resztą tak samo jak dzisiaj no i beton trzeba było podlewac prawie cały czas. Nawet ja sama osobiscie wykonałam jedną rundyjkę!

Zaraz po wylaniu betonu w fundamenty , ekipa zabrała sie za wykopywanie piwnicy. I tak oto powstała piękna dziura :D .

Jak tak sie na to patrzy to sie wszystko wydaje takie malutkie a w rzeczywistości to ma być kawał chałupy :p. Pozdrawiam serczecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

no cóż małe zaniedbanie. Ale patrząc na zdjęcia można wszystko wywnioskować.

Wyszliśmy z ziemi!!!!! no aktulnie panowie z ekipy "wibrują" "zagęszczają" czy jakkolwiek to się nazywa ziemię no i fundamenty bedą gotowe. Zostanie nam tylko czekać na powrót panów może pod koniec września no i stawiamy parter! jupiii

 

http://www.para-pronto.com/3773563-1187377256.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
...szolowanko od wczoraj odbywa się pełną parą, fotki nieco gorszej jakości bo robione telefonem wrzuce w galerii w wolnej chwili, straaasznie wielki ten dom teraz się okazuje jak się stoi na zaszolowanym parterze, jeżeli wybieracie projekt to odradzam Dąbrówki! to kolos ! No chyba że macie dużo kasy......to mi podrzućcie :lol: ...w sobote rano zalewanko, szacunkowo powinno pójść jakieś 22-24 m^3, Oby mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...