Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budujący we Wrocławiu i okol, gdzie kupujecie meble kuchenne


bobpl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Twardogóra, to zagłębie meblowe.

Polecam w niedzielę wybrac sie Świebodzki, i pójść na stoiska na saamym tyle, tam gdzie się zaczyna braniborska, tam jest mnóstwo firm wystawiających się, które robia kuchnie na wymiar. Różne techniki, wykończenia, ceny, materiały. Jest w czym przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladalam troche mebli kuchennych we Wroclawiu ale ceny mnie przerazily. Dlatego swoje zamowilam u lokalnego stolarza (70 km od Wroclawia w kierunku Warszawy). Bede miala 2,5 m wysokiej zabudowy (210 cm) i 6m niskiej- w tym bedzie 9 duzych szuflad (szerokosci 90cm) i cargo 210, wszystko w okuciach Blum, meble mdf w okleinie. To wszystko ma kosztowac 10 000. :D

Jesli ktos jest zainteresowany, to podam namiary na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt robilam sobie sama, a ze stolarzem jedynie go przedyskutowalam. Kolory na nim nie sa takie jak maja byc w rzeczywistoscii. Meble beda w kolorze calvados, a sciany -jeszcze sama nie wiem :(

 

http://images24.fotosik.pl/29/71a2b03bfdf21143.jpg

 

http://images24.fotosik.pl/29/c6c733faa9e5c921.jpg

 

 

Meble maja byc gotowe za miesiac. Jak tylko je zamontujemy to porobie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirka wielkie dzięki za tak szczegółową odpowiedż.Wyobraż sobie że jeżdżę tą trasą i napewno tam zajrzę.Dzięki też za życzenia udanych decyzji,przeprowadzka w pażdzierniku a ja nie umiem podjąć konkretnej decyzji-lepiej zamieszkam na tym forum-tu mi się bardzo podoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,naprawde BARDZO DOBRZE Cie rozumiem!!! Ja wlasnie zaczelam pzreprowadzke-tzn. wlasnie przeprowadzilam dzieci do babci, ja dolacze do nich za tydzien (musze spakowac nasz dobytek),a maz jeszcze pozniej. A to wszystko dlatego, ze niektore decyzje zostalz za pozno podjete i troche jeszcze musimy poczekac. Mam jednak nadzieje ze najpozniej w pazdzierniku juz wszyscy tam zamieszkamy :lol: Ja tez czasem chcialabym zamieszkac na forum. Tyle decyzji do podjecia i jeszcze powinny byc w miare trafne, a nie zeby po miesiacu w brode sobie pluc :evil: , ale wierze, ze satysfakcja ze juz w koncu mieszkamy na swoim przesloni mi te cienie!

Jakby co, to jak bede juz miala swoje mebelki w kuchni, zapraszam na ogladanie!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...