Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budujący we Wrocławiu i okol, gdzie kupujecie meble kuchenne


bobpl

Recommended Posts

No w porzadku, juz sie nie gniewam :evil: , przeprosiny przyjete :D !

Po prostu nie chcialam nikogo do niczego zachecac, a jedynie ulatwic wybor. Ja mam to juz za soba wiec wiem jak meczy bieganie po kilkunastu salonach, dlatego pozwolilam sobie udzielic wam kilku rad.

Pozdrawiam!

 

Cieszę się, ze przeprosiny przyjęte. W ramach rekompensaty zapraszam na kawę i ciastka :-D

 

Dlatego doceniamy Twoje informacje, bo nie ma to jak miec już przetarte szlaki. Ja niestety jestem jeszcze na takim etapie budowy domu, że póki co nie jestesmy w stanie nikomu jeszcze podac żadnych namiarów na wykończeniówkę. Ale mam nadzieję, że zdobędę takie informacje i za jakiś czas będę mogla się nimi podzielic z innymi - tymi, którzy byc może rozpoczną budowę lub etap wykańczania po mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Roxy, a możesz mi napisać na ile Ci wycenił, tak z ciekawości. Rzeczywiście musiał pomylić nasze dwie sprawy, ale cóż, ja nie lubię jak ktoś jest dla mnie niemiły bez powodu, dlatego Wam o tym wspomniałam, nie mając do nikogo pretensji, warto każdy kontakt sprawdzić i myślę, że warto podzielić się później uwagami, by nie tracić czasu, którego i tak mamy niewiele pilnując wszystkiego. Pozdrawiam serdecznie, odezwę się jak znajdę coś sensownego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post to też nie jest reklama. Mirka może to potwierdzić bo to od niej dostałam namiary na pana Tomka. Ale przez telefon rozmawiałam z panem Łukaszem, to chyba bracia. Przysłali mi już wycenę moich mebli i niestety jest najdroższa ze wszystkich. Przy mojej małej kuchni różnica w cenie między najdroższą a najtańszą ofertą to 3300. Jeszcze się zastanawiam. Przy moich zdolnościach do wyszukiwania optymalnych rozwiązań (tylko z mojego punktu widzenia optymalnych bo zdązyłam się już przekonać, że czasami warto się trzymać od dawna przyjętych zasad a nie wymyślac swoje z ołówkiem w ręku i kawałkiem papieru) tym razem wolę się zdać na fachowców. Dam wam znać kiedy już się zdecyduję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy mojej małej kuchni różnica w cenie między najdroższą a najtańszą ofertą to 3300. Jeszcze się zastanawiam. Przy moich zdolnościach do wyszukiwania optymalnych rozwiązań (tylko z mojego punktu widzenia optymalnych bo zdązyłam się już przekonać, że czasami warto się trzymać od dawna przyjętych zasad a nie wymyślac swoje z ołówkiem w ręku i kawałkiem papieru) tym razem wolę się zdać na fachowców. Dam wam znać kiedy już się zdecyduję.

 

A jakie kuchnia ma wymiary, jesli można wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tę kuchnię http://www.prv.warco.pl/rozne/ikea.pdf

 

kwota 10 700 :(

 

w tym dodatkowo:

• Szuflady „Hettich” INNO TECH SLIENT system /szt.3

• Zawiasy „Blum” z hamulcem

• Oświetlenie 2 halogeny

• Kosz na śmieci

• Wkład na sztućce

 

oj, to faktycznie drogo :-?

 

Ja dalam 6 tys i mam o wile wieksza kuchnie (nie wiem, czy widzieliscie moja kuchnie, jak byliscie).

Mam jeden duzy Cargo, 5 szuflad cichych (w maych szufladkach nie widzialm sensu zakladania), 2 kosze, jeden kosznarozny (nie polecam, bede go chyba likwidowac na rzecz zwyklej polki), wklad na sztucce. 1 polke wiszaca z mleczna szyba i w chromie. kosz na smieci mam swoj ;).

 

trzeba sie naprawde dobrze rozgladnac, bo z tego co zauwazylam nie trudno przeplacic - ja mialam juz oferty ubozsze w bajery (typu cargo, ciche szuflady itp) a drozsze o 9 tys , czyli za 15 tys :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tę kuchnię http://www.prv.warco.pl/rozne/ikea.pdf

 

kwota 10 700 :(

 

w tym dodatkowo:

• Szuflady „Hettich” INNO TECH SLIENT system /szt.3

• Zawiasy „Blum” z hamulcem

• Oświetlenie 2 halogeny

• Kosz na śmieci

• Wkład na sztućce

 

oj, to faktycznie drogo :-?

 

Ja dalam 6 tys i mam o wile wieksza kuchnie (nie wiem, czy widzieliscie moja kuchnie, jak byliscie).

Mam jeden duzy Cargo, 5 szuflad cichych (w maych szufladkach nie widzialm sensu zakladania), 2 kosze, jeden kosznarozny (nie polecam, bede go chyba likwidowac na rzecz zwyklej polki), wklad na sztucce. 1 polke wiszaca z mleczna szyba i w chromie. kosz na smieci mam swoj ;).

 

trzeba sie naprawde dobrze rozgladnac, bo z tego co zauwazylam nie trudno przeplacic - ja mialam juz oferty ubozsze w bajery (typu cargo, ciche szuflady itp) a drozsze o 9 tys , czyli za 15 tys :-?

 

O jakie jeszcze "bajery" warto się postrać w meblach kuchennych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...