Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PIEKARNIK - przydatne funkcje. Pyroliza, kataliza, prowadnice - opinie, modele


kasiek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie, sorry jesli ono moze jest glupie, ale juz krecka dostaje od tego szukania róznych kuchennych urzadzen. ....

 

 

Mikrofale warto miec - bez dwoch zdan. Dziala na innej zasadzie niz piekarnik i do podgrzewania potraw nie ma lepszego urzadzenia. W zasadzie mikrofale wlasnie do tego zostaly stworzone, a ze ktos zaczal kiedys w nich gotowac to juz inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, sorry jesli ono moze jest glupie, ale juz krecka dostaje od tego szukania róznych kuchennych urzadzen. ....

 

 

Mikrofale warto miec - bez dwoch zdan. Dziala na innej zasadzie niz piekarnik i do podgrzewania potraw nie ma lepszego urzadzenia. W zasadzie mikrofale wlasnie do tego zostaly stworzone, a ze ktos zaczal kiedys w nich gotowac to juz inna sprawa.

 

Witam

 

Mikrofale zostały "STWORZONE" do podgrzewania potraw .Ciekawa teoria . Dziewczyno co ty wypisujesz ????Chyba się zabije albo przestanę czytać forum .............

 

D.RZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofale zostały "STWORZONE" do podgrzewania potraw .Ciekawa teoria . Dziewczyno co ty wypisujesz ????Chyba się zabije albo przestanę czytać forum .............

 

D.RZ

nie emocjonuj się aż tak :wink:

być może annaz zastosowała skrót myslowy, bo przecież nie chodzi o mikrofale, jako takie, tylko kuchenkę mikrofalową, która w zamyśle wynalazców miała właśnie do tego służyć

a powstała, jak pewnie wiesz, przy okazji badań nad radarem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, sorry jesli ono moze jest glupie, ale juz krecka dostaje od tego szukania róznych kuchennych urzadzen. ....

 

 

Mikrofale warto miec - bez dwoch zdan. Dziala na innej zasadzie niz piekarnik i do podgrzewania potraw nie ma lepszego urzadzenia. W zasadzie mikrofale wlasnie do tego zostaly stworzone, a ze ktos zaczal kiedys w nich gotowac to juz inna sprawa.

 

Witam

 

Mikrofale zostały "STWORZONE" do podgrzewania potraw .Ciekawa teoria . Dziewczyno co ty wypisujesz ????Chyba się zabije albo przestanę czytać forum .............

 

D.RZ

 

 

:):):) bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofale zostały "STWORZONE" do podgrzewania potraw .Ciekawa teoria . Dziewczyno co ty wypisujesz ????Chyba się zabije albo przestanę czytać forum .............

 

D.RZ

nie emocjonuj się aż tak :wink:

być może annaz zastosowała skrót myslowy, bo przecież nie chodzi o mikrofale, jako takie, tylko kuchenkę mikrofalową, która w zamyśle wynalazców miała właśnie do tego służyć

a powstała, jak pewnie wiesz, przy okazji badań nad radarem :wink:

 

 

Ewunia, ogromnie dziekuje za wytlumaczenie koledze (nic dodac nic ujac, dokladnie to mialam na mysli piszac o "mikrofali"), jak widze trzeba pisac bardzo lopatologicznie, zeby wszyscy zrozumieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 months później...

podciagam pyatnie - interesuje mnie Piekarnik elektryczny z funkcją mikrofal firmy LG.

Ale jezeli ktos ma inny tez chetnie uslysze opinie :)

 

Jedyne co przemawia za piekarnikiem z mikro jest to ze wys jest do 40cm - bede miala malutka kuchnie i zalezy mi na miejscu.

 

Malgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekarniki a kuchenką mikrofalową do zabudowy są dostępne w ofercie kilku firm. Mogą mieć dwa wymiary : klasyczny czyli taki jak piekarnik ( wnęka o wysokości około 60 cm ) oraz zmniejszony typu kompakt ( wnęka o wysokości 45 cm) . Oba te urządzenia potrzebują miejsca o głębokości około 56 cm. czyli nie ma możliwości zabudowy ich w szafce górnej tak jak zabudowuje się zwykle mikrofale. Z opinii zaprzyjaźninego kucharza korzystającego z takiego urządzenia ( konkretnie piekarnik Siemensa z mikrofalą ) wynika iż jest to bardzo fajne rozwiązanie do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maggie,

 

mam mikrofalowke z piekarnikiem oraz osobno "normalny" piekarnik

mieszkam 2 tygodnie i ...najczesciej uzywam tego malego piekarnika w mikrofalowce - grzanki, zapiekanki male ....

ale do powazniejszych spraw typu - kawal miesiwa krwistego - ten piekarniczek sie nie nadaje ...

ogolnie polecam

(Y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maggie,

 

mam mikrofalowke z piekarnikiem oraz osobno "normalny" piekarnik

mieszkam 2 tygodnie i ...najczesciej uzywam tego malego piekarnika w mikrofalowce - grzanki, zapiekanki male ....

ale do powazniejszych spraw typu - kawal miesiwa krwistego - ten piekarniczek sie nie nadaje ...

ogolnie polecam

(Y)

 

A ciasto?

Czy do opiekania mięs (pomijając kwestię rozmiaru) :wink: nie da się uruchomić jednocześnie piekarnika i mikrofali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Mam baaardo starą mikrofalę z 2 grzałkami góra i tył, czyli z piekarnikiem. Do tego jeszcze jest termoobieg.

Jeśli chodzi o pieczenie, to jest po prostu super. Czas pieczenia z użyciem piekarnik + mikrofale to: ciasta max 30 - 40 min, mięso 50 - 60 min.

Jak dla mnie super rozwiązanie w połączeniu grzałek, mikrofal i termoobiegu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...